Yardımcı Tesisler Bakım Teknisyeni Görev Tanımı.

griffin87

Üye
Merhaba Arkadaşlar;

İzmir'de bir fabrikada mekanik Bakım mühendisi olarak çalışıyorum.
İşletmemiz organizasyonel bir yapı değişikliğine gitmeyi düşünüyor, bu sebeble sadece yardımcı tesislerin bakımından sorumlu ve onlarla ilgilenecek teknisyenler alacağız. Ama öncelikli olarak Yardımcı Tesisler Bakım Teknisyeni Görev Tanımı dökümanını oluşturmam lazım, müdürüm istedi.

Çalıştığı işletmede böyle bir görev tanımıyla çalışan teknisyenler varsa onlar dökümanları paylaşabilirler mi?

Döküman yok elimde ama yardımcı işletme bakım teknisyenin görev tanımını yapabilirim.
1-Kazan suyunun sertlik iletkenlik kontrolü ve kazanın genel bakımını takip eder.
2-Soğutma kulesinin kimyasal kontrolü ve pompa bakımını takip eder.
3- Chiller soğutma gruplarının filtre temizliği ve genel bakım zamanlarını takip eder
4-Hava kompresör yağ kontrolü ve genel bakım zamanlarını takip eder.
5-Kurutucu genel bakımlarını takip eder.
6-Forklift bakım zamanlarını takip eder.

Sayın griffin 87 eğer bu konuda ki sorunu çözdüyseniz siz aynı dökümanı paylaşabilir misiniz ? aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen yardım saygılarımla

Oncelikle tesiste kullanilan ekipman envanter listesi yapilmali bu yerdeki parkeden deponun rafina binada bulunan korkuluga kadarr.. mekanik ekipmanlar makinalar basincli kaplar hepsinin listelenip ona gore listeleme periyodik bakim ve arizalarda izlenecek cozum gibi..... ben yangin tuplerini unutmustummm siz unutmayin..bu bizim 2 haftamiza mal olduuu..

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri