xbt n 200 --- pm710 modbus haberleşmesi

herkese iyi günler ......
elimde magelis xbt n 200 text panel var sistemde mevcut pm 710 power logic analizör var benim derdim pm710 daki değerleri modbus üzerinden text panelde görebilirmiyim kılavuzlarda text panel master oluyormuş pm710 slave bu konuda bilgisi olan ustalarımın ceaplarını bekliyorum
saygılarımla.....

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar

Modbus haberleşme desteği olan bir panel. Slave olarak seçtiğin cihazla haberleşebilirsin. Yalnız elindeki bu panel bir slave ile haberleşebiliyor. Analizör manuelinde modbus adresleri vardır. Onu Panel programında eklemen gerekiyor. Öncelikler şunu sorayım bu panel programı elinde mevcut mu?

Merhabalar

Modbus haberleşme desteği olan bir panel. Slave olarak seçtiğin cihazla haberleşebilirsin. Yalnız elindeki bu panel bir slave ile haberleşebiliyor. Analizör manuelinde modbus adresleri vardır. Onu Panel programında eklemen gerekiyor. Öncelikler şunu sorayım bu panel programı elinde mevcut mu?

alisirin üstad text panelin programı mevcut xbt l1000 var birde yeni lite programı var biraz kurcaladım pm710 modbus adresleri 4000 vs.. yani üç haneli text programda 40000 dört haneli buraları aşarsam herhalde birşeyler yapabileceğim:) saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri