Windows 7'de Program Uyumluluğu Hakkında Sorularım

S.a arkadaşlar ben yeni bir notebook almaya karar verdim. SAMSUNG marka notebook alacağım. Bilgisayarın özelliklerini görmek için burayı tıklayın.

Şimdi benim sorum, ben S7 MicroWin 4.0, S7 Simülasyon, PICBASIC gibi programları bu programda sorunsuz bir şekilde kurup çalıştırabilirmiyim?

Bilgisayar Home Premium yüklü bir şekilde gelecek ve bu işletim sisteminde Windows XP Mode çalıştırılamıyor!

Hani olurda bu programları yüklemek istediğimde sorun çıkarsa ki çıkarıyormu bilmiyorum XP mode ile kullanmak zorunda kalabilirim. Bilgisayara Windows 7 Professional yüklemeleri konusunda talimat vermelimiyim?

Kurulacak programın exesinde sağ tıklayıp uyumluluk modunda çalıştırı tıklayarak kurulum yapıldığında sorun çıkmıyormuş diye de duydum ama ne derece işe yarıyor bilmiyorum?

Ayrıca bilgisayar hakkındaki yorumlarınızıda bekliyorum...

Son düzenleme:
windows 7 home premium 64 bit kullanıyorum. s7 microwin 4.0 kurdum sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıyorum. bu şekilde açılıyor. ama s7 300 400 kullanacaksanız xp mode kurmanız gerekli kesinlikle kurulmuyor.

s7-200 simulasyonda sorun çıkmadı, çalışıyor.

windows 7 home premium 64 bit kullanıyorum. s7 microwin 4.0 kurdum sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıyorum. bu şekilde açılıyor. ama s7 300 400 kullanacaksanız xp mode kurmanız gerekli kesinlikle kurulmuyor.

s7-200 simulasyonda sorun çıkmadı, çalışıyor.

Şuan için S7200 biliyorum ve onu kullanacağım ama ileride ne olur bilemem.

s7 300/400de kesinlikle gerekli Xp Mode hea. Sanırım işletim sisteminin professional olmasını isteyeceğim.

Şuan için S7200 biliyorum ve onu kullanacağım ama ileride ne olur bilemem.

s7 300/400de kesinlikle gerekli Xp Mode hea. Sanırım işletim sisteminin professional olmasını isteyeceğim.

fiyat farkı mutlaka isteyeceklerdir...

slm bence ilk önce alacagın pc özelliklerine bak özellikleri ii ise istedigin sürüme geçersin xp vistaya vistadan windows 7 onu da geç windows 8 ile geçebilirsin yani kısacası pc özellikleri ise istedigin sürümleri kullanırsın birde program uyum için bir kaç kelime söyleyim onun içinde windows 7 uyunlu diye bir program vardı önce yüklemek istedigin programları bu programlamda deniyorsun eğer uyumlu ise pc rahatlık la yüklüyorsun bulursam adres ini yazarım iyi çalışmalar .

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri