wincc flexible şifre yardım

hongyi

Üye
siemens hmı wincc flexible yazılmış örnegin bazı bolumlere erişebilmek için şifre istiyor yazıyor ve giriyorsunuz bunu nasıl değiştirebiliriz(eger elimizde program varsa değişirmi)Ayrıcabir panelin içindeki programı nasıl cekebiliriz ve uzerinde değişiklik yapabilirmiyiz yardımlar için şimdiden teşekkür ederim Saygılar..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Proje olarak elinizde var ise değişiklik yapabilirsiniz.Hem şifre olarak hemde proje ye ilave ve eksiltme.
Panelin içindeki projeyi kullanılabilir halde bilgisayarınıza upload etmenin yolu yok diye biliyorum (eğer varsa ben de öğrenmek isterim)
ProSave ile panelin imajı alınabiliyor sadece.

tesekkur ederim aslında plc programı upload edilip kullanılabılıyor hmı programındada olmalı dıye dusunuyorum

Proje olarak elinizde var ise değişiklik yapabilirsiniz.Hem şifre olarak hemde proje ye ilave ve eksiltme.
Panelin içindeki projeyi kullanılabilir halde bilgisayarınıza upload etmenin yolu yok diye biliyorum (eğer varsa ben de öğrenmek isterim)
ProSave ile panelin imajı alınabiliyor sadece.

Mackin arkadaşıma katılıyorum.

Eğer kuran firma proje dosyasını SD Kart üzerine kaydetmiş ise paneli upload edebilirsiniz. Diğer türlü upload alamazsınız. İmajını alırsınız ki bu da projeyi değiştirme anlamında hiç bir işe yaramaz.

Panel için SD kart kaydı WinCC Flexible Transfer menüsünde Enable Back Transfer kutusunu işaretleyerek yapılıyor. Bu durumda Panel üzerinde SD kart takılı olması gerekir.

panelin uzerindeki sd kart yuvasında kart olmalı demek istiyorsunuz öylemi?

Kart takılı olması yetmez. Daha önceden transfer yapan kişinin Enable Back Transfer kutusunu işaretlemiş olması gerekir. Kart takılı olsa bile bu bir seçenektir. Yüklenmemiş olabilir.

baska marka panellerdede boylemı

pardon hmi şifre hakkında idi yorumum

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri