WinCC Alarm LOG dosyalarının görüntülenmesi

Merhabalar,

Bir proje kapsamında sistemde oluşan alarmları kaydetmek istiyorum. Bir adet mp270 10" panel var sistemde. WinCC de Alarm log oluşturdum. ve Log dosyasını storageCard2 ye kaydet dedim.
Alarm logları görüntüleyebilmek için normal alarm sayfasından farklı bir alarm sayfasıda oluşturup gerekli ayarlarını yaptım. Aslında sistem çalışıyor. Logları görüyürorum. fakat panelin enerjisi gittiği anda bidaha önce oluşan alarmları göremiyorum.
StorageCard2 de bulunan .csv uzantılı dosyayıda panelden açamıyorum. panele usb takıyorum buseferde usb için direver ismi soruyor. :)
enerji kesilse bile program içerisinden geçmiş alarmları görme imkanım varmı? veya farklı bir yol varmı acaba?
yardımları için herkese şimdiden teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba serhatsaglam benim de buna benzer bir sıkıntım var ben usb ye csv dosyasına kaydettiğim dataları panelde başka sayfada okumak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Elektronikmuh gec kalmış bir teşekkür borçum var . Yardımların için teşekkürler kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,558
Kullanıcılar
450,556
Son üye
ewrg

Yeni konular

Geri