Wincc 6.0

valmet

Üye
Merhaba arkadaşlar Wincc 6.0 kurulumunu başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Graphic designer'i çalıştırmak istediğimde "Fatal error!Failed to create APC Host! Terminating" Hatasıyla karşılaşıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sizinle aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bi çözüm yolu bulabildiniz mi acaba?

Merhaba,
Bu hatanın sebebini bilmiyorum. Ama bildiğim birşey var onlarca WinCC kurdum hiç hatayla karşılaşmadım. Bunun yolu sıfır Xp SP2 Tükkçe, SQL for WinCC V6.0 SP4 , İnt. Exp. 6.0 ve üstü, Message Quing.., WinCC'nin Türkçe Xp SP2 için olan yaması, istersen Simatic Manager, ve en son WinCC v6.0 SP4'ü kurarsan sorunsuz çalışıyor.

İyi çalışmalar...

wincc flexible ile slc5/05 ethernet ile haberleştiremedim.
Yardım

merhabalar kovolkan kurlumda bayagı tecrübelisin benimde sana bi sorum olucak.wincc yazılımı demo olunca tag kulanmı yapa biliyormuyuz.ben basit bir işlemi cpu314ıfm ile yapmak istediim runtime calıştırdıgımda
basit cıkış verdiremiyorum plc ye . sence sorun yazılımın demo oluşumu [email protected] dan baan ulaşırsan sevniririm.engin tecrübelerine ihtiyacım var

merhaba serkan ekb 2008 ile demodan kurtulabilirsin yani tag atayabilirsin.WINCC 6.0 programmı için ve ekb için özel mesaj atabilirsiniz....

Son düzenleme:
aynı hatayı bendede verıyor. yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,368
Kullanıcılar
450,244
Son üye
halilsezen

Yeni konular

Geri