win7 den xp ye geçmenin yolunu bilen varmı?

açılış bootunu onarabilirsiniz win7 dvd ile yada vista dvd siyle

arkadaşım diski formatlamadan komple formatlamadan xp kuramazsın üst işletim sistemi kurulmuş bilgisayarlara alt işletim sistemi kurabilmen için diski formatlaman lazım

aynı sorun benimde başımdaydı win 7 ile bazı programları haberleştiremedim bende sanal xp sp3 kurdum şiddetle tavsiye ediyorum çok kullanışlı oluyo ayrıca win7 den xp ye dönersen pc cok yavaşlar ve hatta cökebilir.

aynı sorun benimde başımdaydı win 7 ile bazı programları haberleştiremedim bende sanal xp sp3 kurdum şiddetle tavsiye ediyorum çok kullanışlı oluyo ayrıca win7 den xp ye dönersen pc cok yavaşlar ve hatta cökebilir.

slm
sen ne kullanıyorsun ben VMware Workstation kulanıyorum

Usta ben laptopu aldım üzerinde vista ile birlikte geldi ben end elektronikçi olduğum için ve vistada da birçok programı çalıştıramadığım için xp kurdum dediğiniz gibi tam bir randıman alamadığım kanısındayım 4gb ram core 2 duo T6500 işlemci var win7 de ramı 4 gb gören makina xp de 3 gb görüyo vs Bu özelliklerdeki makina jet uçaklarına kafa tutar bi makina olması lazım ama sütçü eşşeğinden bi farkı yok :D Bunu nasıl düzeltebiliriz peki ?

Sorunu olan arkadaşım sizede maxblast4 ü tavsiye ederim hdd nin bütün sektörlerine 0 yazar işini bitirincede ne win7 nede xp den en ufak bir kalıntı bile bırakmaz hdd nizde bütün her şeyi siler geçer bunun ardından da xp yi rahatlıkla kurabilirsiniz....

sayın has artvin li böyle bir durumda kesin bişey söyleyemem kullanmış olduğunuz programları bilemiyorum ama combo fix denilen bir proğram var isterseniz araştırın.

sayın has artvinli sizin bilgisayarınızda 4 gb ram varsa bilgisayar size geldiğinde ustundeki 64 bit idi demekki siz 32 bit şletim sistemi kurmuşunuz ki 3 gb den sonrasını göremez 64 bit işletim sistemi xp de kurarsanız eski işletim sisteminiz kadar randuman alabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,433
Kullanıcılar
450,358
Son üye
Mss13

Yeni konular

Geri