Win7 64 Bit ve Simatic Manager Sorunu

iriver

Üye
Arkadaşlar win xp de çalışıyor ama win7 64 bitte çalışmıyor.Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Kurulumu yapmadan önce deyip deyip sag tıkla özelliklerden uyumluluktan xP seç o sekilde kur ve dene büyük ihtimalle çözülmesi lazım

öyle yaptım da kurulumun ortasında 64 bit işletim sistemi desteklenmemektedir diyor.64 bit destekleyen bir sürüm var mı ya da nasıl çözebilirim?

step 7 5.5 cıkmıstı win 7 için.ama 64 bit destekler mi bilemiyorum.

Sayın iriver

Oracle VM VirtualBox, VMWARE veya Microsoft Virtual PC tarzı sanal pc yaratma programları ile 64 bitlik işletim sisteminizin içerisine sanal olarak 32 bitlik bir xp kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz bu sanal PC üzerine istediğiniz siemens sürümünü kurarak sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Ben siemensin bütün programlarını windows 7 64 bitte denedim ama çalıştıramadım

WİNDOWS 7 İÇİN WİNCC FLEX ÇIKTIMI BİLEN VARMI ACABA.

Aynı sorunla bende karşılaştım ve çözüm olarak sanal işletim sistemi ( Oracle VM VirtualBox ) içerisine xp kurdum.Şu anda çalışıyor..

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri