Vistada çalışmayan programları çalıştıracak program varmı?

sanatkar

Üye

ARKADAŞLAR
elimdeki bazı cd rom ları vistada açamıyorum ama başka bilgisayarda (win98-xp) farklı işletim sisteminde problem yok vista nın bu gıcık tarafına çözüm olacak bir program varmı önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

W98 den W7 ye kadar hepsinde :
Program setup veya .exe sine :
sağ tık / özellikler / uyumluluk - Kutuyu işaretle + uyumluluk modunu seç...

Kullanıcı hesabı : Denetlemeyi kapat ( uhc )-küreklerin çalışması için çoğu zaman gereklidir...

Bazı programlar için yönetici modunu seç...

Son düzenleme:
vistanın içinde sanal xp çalıştırmaktan başka çaren yok.ya da kullandığın programların vista sürümlerini indirmen lazım

W98 den W7 ye kadar hepsinde :
Program setup veya .exe sine :
sağ tık / özellikler / uyumluluk - Kutuyu işaretle + uyumluluk modunu seç...

Kullanıcı hesabı : Denetlemeyi kapat ( uhc )-küreklerin çalışması için çoğu zaman gereklidir...

Bazı programlar için yönetici modunu seç...

SN SEMİH
SANAL xp den kastınız nedir biraz açarmısınız

sn musallim w7 den kastınız nedir? biraz açarmsıınız. ayrıca kürekler vs anlaşılmıyor benim özellikle bir kaç cd rom um açılmıyor bilhassa onlar için bu soruyu soruyorum İşlem sırasını adım adım yazabilirseniz makbule geçer

SAYGILAR

Son düzenleme:
W7- Windows seven -Milestone kod adlı yeni işletim sistemi.
Mükemmel tavsiye ederim.
Kurulum olmazsa bu programın uyumlulukla yeniden kurulmasını istermisin deyip gerisini hallediyor ...:rolleyes:

Windows 7 Release Candidate Customer Preview Program

------------
C-r-a-c-k kelimesi bazı forumlarda sevilmez kullanılmaz yasaktır.Fonetik yakını kürek aynı şeyi anlatır.P-a-t-c-h gibi şeyler çalışırken sorgulama sayfaları işlemi durudurur ve başarısız olur.
Bu vista ile gelen bir güvenlik kipi.UHC kapatılınca sorun kalmaz.
----------------
CD rom nasıl açılmıyor ? Okumuyormu yoksa ...nedir ? İyi tanımlanmamış bir soruya cevap zor.:)
-------------------
Bazı cd lerde farklı oturumlarla yazma yaparken media bilgisi kaybolur.Bunun tek çözümü CloneCD adlı yazılım , olarak biliyorum.Uzun sürsede farklı oturumları bulur çıkarır.
Çizik-kırık filansa çöpe atılmasında mahsur yok..
---------------------------
Microsoft virtual machine -VMWare gibi programlar , mevcut işletim sistemi açıkken , pc içerisinde sanal bir pc oluşturup , ona başka bir işletim sistemi kurulmasını sağlar.....

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,230
Son üye
sercankars

Yeni konular

Geri