sevgili, arkadaşım bahsettiğin arıza satatik 2 kapılı buzdolablarında görülür....
nedeni çeşitlidir... yetkili servisten alacağın bir termostat ile (dışarıdan alacağın termostat bu kütleyi çözmez..)dolabı komple eritip deneyeceksin yeniden yaparsa sistemi boşaltıp yeniden gaz şarjı yapacak 5gr eksik gaz vereceksin..
istersen servisten alacağın stok numarasını da verebilirim
saygılar

kardesım dolabın tek kapı ıse yada derın donruluculu ıse sıstemın tıkanmıs sıtemının temızlenmesı lazım tekrar gaz sarjı yapılması lazım yanlız ılk olarak motorun basınç borusuna bakınız elınızı koyup bıraktınızda yag surkurturse motorun degısmesı lazım kardesler sogutma sıstemlerı

eskı bı mesaja cevap yazıyorum amac bılgılendırmek ..

arkadaslar farkındamısınız bılmem ama mesajda lamba sevıyesınde buz kutlesı olustu dolap sogutmuyor dıye yazıyor fakat mesajların hıc bırınde kacak ıhtımalı dusunulmemıs doğrumudur ?
sayın arkadasım bu senın yapa bılecegın bısı dııl yetkılı bı srvıse veya ozel bı servısı cagırmanı tavsıye ederım fakat cıhazında dıs borularda veya motor kaynaklarında kacak varsa halledıle bılır sıstem ıcındekı kacaklarda tamırat sansı olmadıgı ıcın buyuk olasılıkla sana yenı bı cıhaz yolu gozukuyor kolay gelsın.......

Son düzenleme:
arkadaslar s6540hge nf cıhazda dondurucu bolum ekranında 2 veya 3 dakıka sonra SA İKAZI CIKIYOR BUTUN KOMPENATLARI KART TEST EDIYOR CALISIYOR bu konu hakkında bılgısı olan varsa yazar mıkendım beyaz esya tamırcısıyım butununu kontrol ettım sensor harıcı dondurucu bolum ortam sensorunu cıkardıgım otomatık men duruyor kı saglam sogutucu bolum sensorunu cıkardım SA YANDI ama belkı 2 3 dkk lık sure içerısınde oldu dıye tahmın ettım defrost sensoru olabılır mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri