Vestel Biox Klima İç Ünite Çalışmama sorunu

major92

Üye
Herkeze merhaba

Antalyada sıcakların tam bastığı sırada vestel cxp-18 biox model klimam bugün açılmıyo nedense dün akşam çalışıyodu bugün kumandadan bastığımda ne ekranın ışığı yanıyo nede ses çıkıyo hiç tık yok manuel çalıştırmayı denedim yine olmadı dış üniteyi yandan açtım kontrol kalemiyle baktım şalterden elektrik geliyo ama iç ünitede hiç ses yok

Geçen sene aynı aylarda çalışıyodu ama soğutmuyodu tüp şeklinde bi parça değişti dış ünitede yardımlarınızı bekliyorum sıcakta hiç çekilmiyo sorun teknik servislikmi yoksa basit bişeymi şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Herkeze merhaba

Antalyada sıcakların tam bastığı sırada vestel cxp-18 biox model klimam bugün açılmıyo nedense dün akşam çalışıyodu bugün kumandadan bastığımda ne ekranın ışığı yanıyo nede ses çıkıyo hiç tık yok manuel çalıştırmayı denedim yine olmadı dış üniteyi yandan açtım kontrol kalemiyle baktım şalterden elektrik geliyo ama iç ünitede hiç ses yok

Geçen sene aynı aylarda çalışıyodu ama soğutmuyodu tüp şeklinde bi parça değişti dış ünitede yardımlarınızı bekliyorum sıcakta hiç çekilmiyo sorun teknik servislikmi yoksa basit bişeymi şimdiden teşekkürler...

Muhtemel ariza kartttandir elinden gelmiyorsa hic ugrasma .b servis cagir
Senlik bisey degilmis gibi duruyor
,

Muhtemel ariza kartttandir elinden gelmiyorsa hic ugrasma .b servis cagir
Senlik bisey degilmis gibi duruyor
,

teşekkürler banada kart gibi geldi bi yerde okudum 45-50tl arası diyodu biride 100-120 arası diyodu ama fiyatla alakalı bi bilginiz varmı

Herkeze merhaba

Ic unite kartinda transformator arizali.klima islem yapmadiginda elektrikde kaliyorsa boyle ariza vere biliyor.karti elektronikciye goster arizayi coze bilir.

Ic unite kartinda transformator arizali.klima islem yapmadiginda elektrikde kaliyorsa boyle ariza vere biliyor.karti elektronikciye goster arizayi coze bilir.

Hadi yav neyse artık bizimkiler klimacıyı aramışlar yarın gelicekmiş artık büyük ihtimal kartı komple değiştirir onlar teşekkürler yardımınız için

karta bi 200 tl isterler ama. elektronikçiye götürmeniz daha uygun fiyatlı olur. tüp parça(kondansatör) ile alakalı değildir bu seferki arıza.

kartı kontrol ettinmi ustamm sıkıntı kart ile alakalı manuel çalışmıyo diyosun artı elektrik geliyo elektiriğine bak faza nötüre elekrtikte sıkıntı yoksa kart problem li

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri