TESTE GİRİŞ:

Makinaya enerji verin.

Program dügmesini 3 getirin
Suda beklet tuşuna basılı iken program dügmesini 3 den 2 ye çevir.
Düğmeyi bırak.

Tekrar basılı tut bu defa 2 den 1 e çevir, düğmeyi bıraktıgında teste girecektir

out hatası
durulama suyunun alınamasından olabilir.
Verdiginiz zamanlama durulama suyunu alma sürecine denk geliyor.
Karttan durulama suyu al komutu gelmiyor olabilir.

makinada sadece menü, seç ve başlat tuşları mevcut... birde kartı resetlemenin bir yolu var mı?

arkadaşlar bu makinanın kartından lazım elinde olan varsa fiatı nedir?:confused:

wmf 6090c sıkmaya gelince geri sayım yapmıyor 11 den 10 a düsüyor 9 dan tekrar 10 a cıkıp sürekli aynı devam ediyor testte ise hata vermiyor su seviye kontrol ettim baska kartla konrol ettim sorunyok

Sensor System VESTEL FUZZ WMF 6100 C çamaşır makinamın kapağını açmak için düğmeye bastığımda sigortaları attırıyordu.Kaçak olduğunu gördüm ve makina topraklama kablosunu devre dışı bıraktım.Bir süre çalışmaya devam etti fakat sürekli su almaya başladı.(Hata kodu E3).Kapı kilidine baktığımda bobin ve swiçin sağlam olduğunu kontrol ettim.Daha sonra ventil bağlantı yerlerini değiştim,bir süre normal çalıştı sonra tekrar aynı sorun devam etti.Su seviye rölesi ve ventillerde problem gözükmüyor.(Belki vardır)Makinaya elektrik verdiğimde çalışırken elektrik kaçağı oluyor,ters taktığımda çalışmadan kaçak olduğu gözüküyor.Su almaya devam ederken bir süre sonra ben musluktan suyu kesip tekrar açtığımda suyu almıyor.(Ventil kapatıyor)Pamuklu ve sentetik proğramda ilk çalışırken su alıyor ama bir süre sonra E3 hatası veriyor.Suyu musluktan ben kapatmak zorunda kalıyorum.Musluğu açtığımda ventil suyu kesmiş oluyor ve boşaltıp tekrar çalıştırıyorum.Belli bir miktar su aldığında elle muslukla suyu kapatıyorum.Musluğu açtığımda su kesilmiş oluyor.Yünlü,hassas,hızlı ve Eko prog.larda ise su bile almıyor.Alsa bile kesmiyor.Su direk boşaltma hortumundan dışarı veriliyor.Durulama ve sıkmada bile suyu kesmiyor.Yıkama bittikten sonra bile bazen suyu kesmiyor.Bazende Kazan su dolduktan sonra deterjan kutusundan dışarı veriyor.Servis ise makinaya gelip bakması durumunda tamir etmese bile para istiyor.Sorunuma nasıl yardımcı olabilirsiniz?Tşk.

WMK 1200 CLS çamaşır makinası teste nasıl girer, arıza kodu nasıl okunur ve ne anlama gelir yardımcı olur musunuz? Makinanın problemi, suyu boşaltıyor ama sıkma yapmıyor. Ekranda ou(t) t harfini tam okuyamadım(harfler yarım çıkıyor) sadece benzetme yapıyorum, buna benzer bir yazı çıkıyor. Ne anlama geliyor acaba?

Bugün makinaya baktım, wmk 1200 cls model makinada suda beklet tuşu yok arkadaşlar.

sayın ustam bana vestel wmu 800 c çamaşır makinasının beyin elektrik şeması lazım yardımcı olurmusuuz

slm arkadaslar vestel gt540a.hge nf buzdolabı defrostta gırmıyor ısı termıgı atık degıstım gene gırmıyor bılgısı olan mesajla belırte bılır mı acil

merhaba vestel vilma 600 t çamaşır makinesi hazır ve bitti ışığı yanıyor program başlamıyor muhtemel arıza nedir acaba

Forum istatistikleri

Konular
128,213
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri