Regal rcl 800 t çamasır makinesi suyu alıyor yıkama işlemine geçerken motor dönüyor muş gibi yapıyor kart arıza veriyor başlat bekle-hazır-bitti led leri yanıp sönüyor.Triyak sağlam tako degiştirdim yine aynı arızayı veriyor.ne yapmam gerekiyor yardım edebilirmisiniz?

Regal rcl 800 t çamasır makinesi suyu alıyor yıkama işlemine geçerken motor dönüyor muş gibi yapıyor kart arıza veriyor başlat bekle-hazır-bitti led leri yanıp sönüyor.Triyak sağlam tako degiştirdim yine aynı arızayı veriyor.ne yapmam gerekiyor yardım edebilirmisiniz?

motor kömürlerini ve yaylarını degiştiriniz.

ali usta motor dönüyor hemen hata veriyor kömürleri yayları degiştirdim birşey değişmedi dönüyor muş gibi derken biraz dönüyor tako sağlam çözemedim birtürlü lütfen yardım.

Kartı bana yolla yardımcı olayım .
Ölçüm alınmadan karttaki hatayı tesbit etmek mümkün degildir.

wmk 800t çamaşır makinesi sıkmada zıplıyor. sebebi ne olabilir?kazan yayının plastiği kırılmış oda şıngırtı yapıyor.geçenlerde kartı yandı çıkma 100tl ye alıp taktık.
birdaha kart bozulursa yaptırmak değermi?hiç memnun değiliz.

Valla açıkçası 100TL masraf yapmanıza üzüldüm. Yerinizde olsam 1 kuruş masraf etmem o makineye. 100TL'ye doğru düzgün çalışan 2. el bir makine alabilirdiniz. Bence zararın neresinden dönersem kar mantığıyla bu cihaza hiçbir masraf etmeyin.

10 yıllık vestel fuzzy sensor system wmf 6100c çamaşır makinemin kazanı değişmesi gerekiyormuş.(çok ses yapıyor). ümraniye yada çekmeköy civarlarında tamiri için bana yadımcı olabilecek kazanı takacak bir tamirci arıyorum. bilen varsa yardımcı olunursa sevinirim....

Vestel wmz 1000 modeli sıkmaya geçince devreyi kesiyor programı sönmüyor motoru değiştirdik kartı değiştirim arıza tekrarlıyor neden olabilir

Vestel wmz 1000 modeli sıkmaya geçince devreyi kesiyor programı sönmüyor motoru değiştirdik kartı değiştirim arıza tekrarlıyor neden olabilir

Kapı kilidiniz arızalı.pompa motorunuzda problemli olabilir degiştirin

ustam bende vestel 6090c çamaşır makinesi var..amortisörlerini değiştirmem gerekiyor. ama amortisörün modelini bilmiyorum..bu modellerde hangi tip amortisör var..yardımcı olursanız memnun olurum..kolay gelsin..

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri