Uzaktan kuyu motoru çalıştırma yardımı

Arkadaşım şamandıranın dolum uclarından ponpayı besleyen kontaktörün bobin ucunu gecir dolayısıyla depo dolunca şamandıra bobin ucunu acar ve ponpa durur eksilince kapar ponpa calışır

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
benimde,uzaktan kontrol ile ilgili bir sorunum var,bulundumuz fabrikaya,3 4 km uzaktan su geliyo ben bunun panosunu şamandırayla nasıl kontrol ederim,panosu kuyunun oldu yerde depo fabrikada şamandıra suyu gördügünde kontaktörü devre dışı bıraksın.

benimde kontrol etmek istedigim bir su kuyusu var,panosu kuyunun yanın da 2 3 km uzaklıkda ki bir depoya su pompalıyo ben bunu şamandıra ile nasıl kontrol ederim,panosu otamatik ve manuel kumanda ediliyo.

benimde,uzaktan kontrol ile ilgili bir sorunum var,bulundumuz fabrikaya,3 4 km uzaktan su geliyo ben bunun panosunu şamandırayla nasıl kontrol ederim,panosu kuyunun oldu yerde depo fabrikada şamandıra suyu gördügünde kontaktörü devre dışı bıraksın.

Pompanin elektrik beslemesi ile depo yakin mi?

korusu.net sitesinin sahibi arkadaşlar bu işin erbabı. Danışmak faydali olur.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri