Uzaktan Kumanda Test Devrem Çalişmiyor Yardım

Devreyi İnternetten Buldum Fakat TK19 Değilde Farklı Bir Göz Kullandım Ama Yinede Çalişmiyor Küçük 7805 Kullandım Çıkış 1 Volt Veriyordu Vede Isınıyordu Onu Devre Dışı Bıraktım Direk 5V Verdim Bu Sefer Led Yanıyor Kumandaya Basıyorum Buzzur Ötmüyor Ledde Sabit Yanıyor Fikri Olan Varmi?
Vlq8Or.jpg

Buda Lehimlenmiş Hali 10uf Kondansatör ve Klemens Eksik Sadece
Jpo8Go.jpg

OR18lQ.jpg

Gözde Sıkıntı Varmiş Sabahtan Beri Delirtti Beni Aldiğim Yer TK19 İle Ayakları Aynı Dedi Ama Ne Gezer Meğer Değişikmiş İnternettekilere Baktım Onlarda Tutmadı Ayak Bağlantısı Tam Tersi Olurda Başinize Gelirse Bu Bacak Yapıları Ben Yazdım Bakarak Kullanabilirsiniz
P5Lzbb.png

Buda Board Üzerinde Kurulu Hali Adamlar Transistörsüz Sürmüş Nasıl Sürmüşler Bilmiyorum Ben Denedimde Çalişmadı Direk Çıkışa Bağlayarak Transiztörsüz Olmuyor

Hay Allah razı olsun. O bacakları nerden bulduysan yanlış. Doğrusunu uygula ledi direkt yakar hem de patlatırcasına yakar

7805 yanlis baglanmis, 3 numara cikis olmali idi, illa l modelinengerek yok. direkt 7805 de is gorur,

Hay Allah razı olsun. O bacakları nerden bulduysan yanlış. Doğrusunu uygula ledi direkt yakar hem de patlatırcasına yakar
Maalesef Öyle Olmuyor Kare Dalga Ürettiği İçin Yanip Sönüyor Oda 2 3 Cm Mesafeden Basarsan Kumandaya Yoksa Oda Olmuyor UZaktan Pek Anlaşilmiyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri