Ustaiste - işe göre usta arama platformu

ahmetsinav

Üye
Herkese Merhaba;

Yeni kurulan sitemiz ustaiste.com'u size tanıtmak isterim. Bu forumda çok faydasını göreceğimden eminim. Tüm ustaların ve usta arayan kişilerin bakmasını öneririm :)

İş akışımız ve süreçlerimiz şu şekilde;

Adından da anlaşılacağı gibi ustaise.com sitemiz usta istemek talep etmek temeline dayalı.
Evinizi mi boyatacaksınız ? Parkeleriniz mi cilalanacak ? Yazlığınızdaki çimleriniz mi biçtirilecek ?
Aklınıza gelebilecek her konuda iş talebinde bulunabileceksiniz. İş talebinde bulunmak ücretsiz olacak.
Bu talebinizde istinaden sitemize kayıtlı firmalar, ustalar sizin talebinize teklifler verecek.
Bu teklifleri siz değerlendireceksiniz, ustanın yaptığı iş geçmişine, yorumlara, puanlara bakarak işi yaptıracağınız ustayı SİZ seçeceksiniz.
Benzer projelerde iş taleplerine ustaları site yöneticileri yönlendirmekte.
Biz bu seçimi kullanıcıya bırakıyoruz, böylelikle kullanıcı daha çok alternatif ve fiyat ile karşılaşıyor.

Hangi sorunu çözüyorsunuz?
Açıkcası benim tanıdığım ne boyacı var, nede parke cilacısı, bu işleri yaptırmam gerektiğinde ya tanıdıklarama danışıyorum, yada interneti araştıyorum.
Benim gibide birçok insanın olduğunu düşünüyorum.
Ustaiste.com ile iş talepleri ile bu talepleri yerine getirecek kişileri buluşturmayı planlıyorum.

Sitemiz ile ilgili bağlantılar;
Ustaiste.com - işe göre usta arama platformu
Ustaiste Blog | işe göre usta arama platformu
Ustaiste | Facebook
Ustaiste (ustaiste) Twitter'da
Ustaiste.com

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye