Trimbox malzemesi kullanılabilirlik seviyesi

Merhaba;
Trimbox ile ilgili yazılanları forumda okudum. Mesela https://trimbox.com.tr/ym1expr-gold bu modeli muazzam görünüyor fakat şimdiye kadar hiç işe yarıyor diyen duymadım yada yaramıyor diyen. Bu tür malzemeyi kullanıp malzeme hakkında bilgi verebilir misiniz? Ne kadar faydalı yıldırımda zayıf akımlar için veya aşırı gerilim yükselmesi için. Aşırı gerilim yükselmesinde koruma sağlayabilir de toprağa giren yıldırım için koruma yapamaz gibi geliyor bana tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Reklâm maliyetleri yükseldi herhalde iyice .
:D 9 mesajım var diye mi? Fabrikamızda geçen gün yıldırım düştüğü için iç yıldırımlık koruma takmak istiyorum Parafudr araştırıyordum ki onun bile koruduğuna emin değilim onunla ilgilide adam gibi bi kaynak yok fakat bunu bi arkadaşım önerdi araştırdım çok bişey bulamadım zaten eski şirketmiş yani yeni bir ürün değil bunlar , dedikleri gibi çalışsa zaten şimdiye kadar köpek kulübesine bile takılırdı ama kullanan illaki vardır diye düşündüm veya alıp test eden vs.

:D 9 mesajım var diye mi? Fabrikamızda geçen gün yıldırım düştüğü için iç yıldırımlık koruma takmak istiyorum parafudr araştırıyordum ki onun bile koruduğuna emin değilim onunla ilgilide adam gibi bi kaynak yok fakat bunu bi arkadaşım önerdi araştırdım çok bişey bulamadım zaten eski şirketmiş yani yeni bir ürün değil bunlar , dedikleri gibi çalışsa zaten şimdiye kadar köpek kulübesine bile takılırdı ama kullanan illaki vardır diye düşündüm veya alıp test eden vs.
Bu konu hakkında forum hakkında çok konuştuk. Konuşulan mevzular üzerine değişen birşey yok . Görüşlerimiz de aynı. Yine de arkadaşların adına konuşmayım. Görüşlerim aynı deyim .

Merhaba;
Trimbox ile ilgili yazılanları forumda okudum. Mesela https://trimbox.com.tr/ym1expr-gold bu modeli muazzam görünüyor fakat şimdiye kadar hiç işe yarıyor diyen duymadım yada yaramıyor diyen. Bu tür malzemeyi kullanıp malzeme hakkında bilgi verebilir misiniz? Ne kadar faydalı yıldırımda zayıf akımlar için veya aşırı gerilim yükselmesi için. Aşırı gerilim yükselmesinde koruma sağlayabilir de toprağa giren yıldırım için koruma yapamaz gibi geliyor bana tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Forumda yıldırım parafudr diye araştırma yapmanız .
internetten yazılar ve videolar .

https://www.yilkomer.com/parafudr-sistemlerinde-kademeli-korumanin-onemi

Son düzenleme:
Bende basima gelen bir seyi paylasiyim.Ges sahasına malum marka takılmış ve hiç bir koruma saglamadi(sorun başka sebeple olabilir). Fotoğrafını ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 20240112_145652.jpg
    20240112_145652.jpg
    342 KB · Görüntüleme: 26

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534