Transmitter kulanımı

merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim belki de konuyu yanlış yere açtım şimdiden özür dilerim benim sorum şu benim uzak bir yerdeki hava tankının içerisinde ki basınç ı (2 ila 20 bar) gösterge panellerinde (3 tane ) göstermen gerekiyor bunu trasmitter ile nasıl yapabilirim plc olmadan yapabilirmiyim böyle bir şey mümkün mü eğer değilse nasıl bir yol izlemem gerekiyor şimdiden teşekkürler

Gosterge olarak yardimcı olamam fakat dijital çıkış olarak telemeqanic in basınç şalterleri var ayar sahasida mevcut 0-20 bar civarı ceşitleri mevcut bunlardan role besleyerek durum bilgisi alabilirsin .

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Gosterge olarak yardimcı olamam fakat dijital çıkış olarak telemeqanic in basınç şalterleri var ayar sahasida mevcut 0-20 bar civarı ceşitleri mevcut bunlardan role besleyerek durum bilgisi alabilirsin .

tankların üzerine ekranlı transmitter bağlayarak izleme yapabilirsiniz. basınç bilgisini uzak bi noktaya taşıyacaksanız ENDA EI2041'in işinizi göreceğini tahmin ediyorum.

Plc olmadan da olur, 0-20 bar, ucuzyollu basins transmitterinin 4_20mA cikisini , 24v guc kaynagi, 3 adet universal proces indikatoru ile hepsini seri baglayip akim dongusu kurarsiniz, indikatorleride scale degerinde ayarladikmi bu is olur, kolay gelsin,

çok teşekkür ederim gösterge olarak yapma şansım yok öyle değil mi dijital çıkış olarak alabiliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,479
Kullanıcılar
450,443
Son üye
wolverine1

Yeni konular

Geri