Trafolarda devreye girme akimlarini azaltmak icin ne yapmaliyiz?

Efe ustam ister kırıl istersen kırılma ben dogruysam dürüstsem , gerisi önemli değil , sen benim dediklerime yalan diyebilirmisin , seni hayatımda tanımam , görmedim ama yazdıklarından anladığım kadarıyla sen sadece dağıtım trafosu devreye almıssın , yalansa yalan de senden özür dileyeyim , arkadasımız bi soru sormus , sende yorum yapmıssın bende , bi baskasıda sen ınraj nedir duymamıssınki yorum yapıyon , yalansa yalan de sonra demagaoi yap .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
MEHMET- USTA
bur da çok bilmişlik ediyorsun farkındamısın senin gibileri de heç sevmem !!!! benim neyi bilip neyi bilmediğime hüküm kurup karar veriyorsun konu açıldığın da ınraj akımındanmı bahsediliyor trafonun devreye alnmasındanmı ayrıca konuyu açan kişiyi aydınlatmak için genel bir açıklam yaptım ben
sen alemin dürstüsün ben sahte karımıyım ... kendi doğruluğunudan dürüstlüğünden bahsediyorsun konuyla ne alakası varsa .... kendi övüp böbürlenme biraz efendi ol ... son mesajında INRAJ duymamışlığımdan bahsediyorsun nereden bu hükmü kuruyorsun sen
daha önceki mesajında yok trafo devreye almadan bahsediyorsun sen neder aldın bu trafoları devreye böyle atıp tutuyorsun .....

MEHMET- USTA
bur da çok bilmişlik ediyorsun farkındamısın senin gibileri de heç sevmem !!!! benim neyi bilip neyi bilmediğime hüküm kurup karar veriyorsun konu açıldığın da ınraj akımındanmı bahsediliyor trafonun devreye alnmasındanmı ayrıca konuyu açan kişiyi aydınlatmak için genel bir açıklam yaptım ben
sen alemin dürstüsün ben sahte karımıyım ... kendi doğruluğunudan dürüstlüğünden bahsediyorsun konuyla ne alakası varsa .... kendi övüp böbürlenme biraz efendi ol ... son mesajında INRAJ duymamışlığımdan bahsediyorsun nereden bu hükmü kuruyorsun sen
daha önceki mesajında yok trafo devreye almadan bahsediyorsun sen neder aldın bu trafoları devreye böyle atıp tutuyorsun .....

Usta sen bu işi hakkıyla bilmiyon :) Diyosunki konu acıldığında INRAJ yazmıyodu zaten bu işi bilsen arkadasın anlatmak istediğinin INRAJ akımları oldugunu anlardın .

başa bitane daha trafo koyarsın:D

bizim işte bilirim yok.o kadar geniş bir alanımız varki.herşeyi takip edene helal olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri