trafo - hucre arası mukoza baglantısı hakkında

trafo ıle hucre arası mukoza baglantısı dedıklerı bır seyle karsılastım
baglantının nasıl yapılacagı hakkında bılgısı olan arkadaslarımdan yardım rıca edıyorum
tabırde yanlıs yaptıysam onuda duzeltırsenız sevınırım
sımdıden tesekkurler
npd24.bmp

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bunlar transformatör üzerindeki BUCHOLZ rölesinin ; tank koruma ve termik koruma bağlantıları ; bunların kesici koruma rölesiyle bağlantısının yapılması lazım ; Sanırım kesici hücresindeki koruma rölesi de SCHEİNEDER SEPAM marka ; internetden kullandığınız modelin kullanım kılavuzunu indirip ona göre bağlantılarını yapmalısınız.Şu linkte detaylı bilgi var.

http://meslekidenetim.com/belgelerformlar/tr_koruma_tertipleri.pdf

Sayın işçi mühendisin dediği gibi bucholz rölesinin bağlantıları(sıcaklık, yağ, basınç) olarak görünüyor.

Aynı zamanda sigortalı trafo koruma hücrelerinde de kullanıldığını sanıyorum, sinyal lamba kutusu(röle ihbar kombinasyonu) yardımıyla istenilen sinyallerin alındığı ve kornanın çıkış verdiği uygulamalar da mevcut.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri