traş makinesi tamiri

lurtz34

Üye
Merhaba arkadaşlar
elimde philips multigroom traş makinesi var şarjdan çıkardıktan 1-2 dk sonra kullanmasam bile bataryası bitiyor. Ben bunun bataryasını iptal edip direkt kabloyla çalıştırmak istiyorum anlayan arkadaşlar taktik verir misiniz nasıl yapabilirim ?

kaç adet pil bağlı ise ona göre voltaj uygulamanız örneğin 2 pil 3 volt ise 5volt dc voltaj 0.5 amper uygulamanız yeterli olur. bence bunlarla uğraşmayın şarjlı kaliteli pil alın kurtulun.

Aşağıda benzer koular var gözüme aynı marka takıldı bakıver arama yapacağınız yok!

Bende de remigton diye bir makina vardı aynı problemden şikayetçiydim ve içini açtım iki adet pili vardı 1.2 + 1.2 volt pil yani 2.4 volt 600 mah bnde 10 tl ye iki adet pil aldım taktım çok iyi oldu yeni pillerde 1000 mah oldu daha uzun şarj :)
Ek olarak piller lehimli değil puntalıydı bnde yeni pillerin uçlarını zımpara yaparak güzelce lehimledim taş gibi oldu size tavsiyem aynısı uygulayın

Bende de remigton diye bir makina vardı aynı problemden şikayetçiydim ve içini açtım iki adet pili vardı 1.2 + 1.2 volt pil yani 2.4 volt 600 mah bnde 10 tl ye iki adet pil aldım taktım çok iyi oldu yeni pillerde 1000 mah oldu daha uzun şarj :)
Ek olarak piller lehimli değil puntalıydı bnde yeni pillerin uçlarını zımpara yaparak güzelce lehimledim taş gibi oldu size tavsiyem aynısı uygulayın
Lehimin isisi zarar vermedi mi pilinize

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri