TMŞ Atıyor

strese giriyordur.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Symonlife sanırım doğru söylüyor, TMŞ gibi cihazların stresini, RFI ve TVI radyasyon değerleri ölçülerek panonuzu kapaklarını açmadan panonuzda sorun olup olmadığı tespiti yapılır, varsa panonuzu açarak Aynı cihazlarla sorun lokalize edilebilir.

konuyu acan arkadasın yardım ıstedıgınden emınmıyız arkadaslar baksanıza konuyu acmıs hıcbır cevapnyazmamıs bızde burda yardımcı olalım dıye ugrasalım

konuyu acan arkadasın yardım ıstedıgınden emınmıyız arkadaslar baksanıza konuyu acmıs hıcbır cevapnyazmamıs bızde burda yardımcı olalım dıye ugrasalım

ustam doğru söylüyor. böylelerine cevap yazmamak lazım. ben daha öncede söyleedim en az 20 mesaj yazmayanlara cevap yazmamak lazım. sanki biz duvara konuşuyoruz. vallahi çok gıcık oluyorum.

Harmonik olma ihtimali, Bir adet Acuvim takarak bunu öğrenebilirsin.

Acuvim Analizör markası.

TMŞ açtırmasına neden olan unsurlar;
İzolasyon kaçağı (anlık kısadevre oluşturabilir/yük akımına eklenir), Aşırı harmonikler, Şalter amperajı üzerinde çekilen akım, aşırı pano içi sıcaklık (TMŞ'nin açma akımının çok altında açmasına sebep olur), kaçak akım koruma toroid röle kombinasyonu varsa kaçak akım sorunu. Aklıma gelenler bunlar...

Arkadaş konuyu açmış ben bir soru ilave ederek katılmak istiyorum; 170 nominal akım değeri start akım değeri ise 300 amper olan bir makinada tmş hangi güce göre seçilmeli 170 ampere göre trip e düşmemesi için kaç sn. bir ayar yapılmalıdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,253
Kullanıcılar
450,073
Son üye
DİCLEEE

Yeni konular

Geri