Testmi imalatmı

Arkadaşlar bir pano firmasında calısıyorum testcilik görevi verildi ancak mesleki olarak montaj imalatmı yoksa test mi daha avantajlı olur benim için panoların a dan z ye bütün testini ben yapıyorum testteki basarımı gördüler simdi istesemde imalata gecemiyorum cok yogun sekilde panolar cıkarıyoruz imkanım olmuyor panolar hız kontrol panoları plc(RTU) panoları falan ama daha cok severek yapıyorum montajı

sen ikisinide yapmayı bıl ama senın ıcın test bolumu daha ıyı olur benım fıkrımce

ne güzel işte yaptığınız bir iş beğeniliyor ve devam etmeniz isteniyor. hali hazırda yaptığınız işi daha da geliştirip o alanda en iyisi olmayı neden aklınızdan geçirmiyorsunuz

Test prosedürü ve işlemleri rutindir. Belirli bir işletme talimatıyla yapılan sıradan işlemlerdir. Bunları gerektiğinde yapacak bilgiye sahip ol. Ancak montajda çok farklı devrelerle karşılaşman mümkün, o yüzden montaj senin için daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Atelyede pano testleri bende her şeyiyle sürücü parametreleri falan onun dışında bol bol sahaya cıkıyorum orda biraz daha fazla tecrübe kazandığımı düşünüyorum atelyede montaja imkanım olmasada sahada acısını cıkarıyorum Allah C c hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri