termostat arızasını çözemedim

defros nasıl yapıyor oda kontaktörün üzerinde mekanik zaman saatimi var oda derecesi ne olursa zaman gelince defros yapıyordu sağlıklı olmadığında ben panoyu komple tadilat yapıp değiştirmiştim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
teşekkür ederim cihangir ustanın dedigi gibi yapacağım odanın sıcaklığına ayarlı bir tane alıp onu takacagım.cok pahalı olmayan bir sistem olarak düşünüyorum.. şu anki termostatın ucuna ısı versem arızalı olup olmadığını anlarım degilmi..

arkadaşım yüksek alçak basınç kombine si varmı. bende buz makinaları soğuk oda otomatik nemlendirme işleri ile uğraşıyorum.odanın içindeki mekanik termostat prob ucu bozulmuştur algılamıyor olabilir fabrikanın olanakları nasıl bilmiyorum ama aldırabilirsen dijital göstergeler var mesela dixecll,carel vs onlardan aldır parametre değerlerini gir tabii panodada tadilat yaparsan sorunsuz çalışır Kolay gelsin
teşekkür ederim usta:)

Değerli arkadaşım.Eskisiyle hiç uğraşma,enda nın dijital termostat cihazları var.Bunlar ekonomik ve programlaması gayet kolay kullanma kitapcığında bağlantı şemaları mevcut.sistemin defros özelliği özelliği var ise çift proplu yok ise tek problo cihaz seçebilirsin.

enda nın termostatlarından al
NTC serısı
bırde NTC prob al devreyı bu sekıl kur baglantı seklı zaten uzerınde mevcut
artık o termostattan verım alman hem zor hemde rısklı

ısı kontrolunu yenıle eger takılırsan ırtıbara gec tum arkadaslar mutlaka yardımcı olacaktır
ayrıntılı cızım ve anlatım ıstersen yardımcı olabılırım

kolay gelsın

enda nın termostatlarından al
NTC serısı
bırde NTC prob al devreyı bu sekıl kur baglantı seklı zaten uzerınde mevcut
artık o termostattan verım alman hem zor hemde rısklı

ısı kontrolunu yenıle eger takılırsan ırtıbara gec tum arkadaslar mutlaka yardımcı olacaktır
ayrıntılı cızım ve anlatım ıstersen yardımcı olabılırım

kolay gelsın

mekanik termostat alarak hallettim sistem şu an calışıyor.burdan bütün dostlarıma teşekkür ederim.saolun.:):)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri