telesis txcu programı

zefiran

Üye

arkadaşlar telesis marka offex santraline bigisayar bağlantısını yapabilmem için com portuna benzeyen bir portla birleştirmem lazım bu aparat hakkında bilgisi olan varmı acaba

birde txcu denen bir arayüz programı var nerde bulabiklirim varsa gönderebilirmisiniz teşekkürler

telesis santraller direk seri kablo birbirine baglanır dediniz baglantı karel santrallerde dankılla gercellestrilir ayrıntılı bilgileri web sayfalarında bulabilirsin veya teknik servisleri yardımc olur

Telesis txcu programı sadece windows 98 pc de çalışıyor.programı istersen ben verebilirim.
2 santralı en iyisi 2 şer adet dahili numaraları bir birlerinin tesri dış hat-dış hat hat portlarına bağla 2 santral birbirlerini dahili hat olarak arar(kısa kod)

cvarli

merhabalar

cvarli arkadaşım txcu programını gönderirsen çok memnun olurum.

03123030071 numaralı telefondan telesis i ara verirler

istanbulda isen 02123203565 numaradan iste

telesis eskisi gibi değil fazla yardımcı olmuyorlar illa bayii ara ordan al diyorlar

ben bu yüzden bunları bıraktım tüm santralları değiştirdim

@CVARLİ kardeşim Telesis TXCU programının hangi versiyonu var? bana da gönderirsen çok memnun olurum.. Acil ihtiyacım var...!

[email protected]

Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar Txcu Programı Santral yazılımına göre değişik versiyonları bulunmaktadır.Dos tabanlı Txcular, Win 98 tabanlı Txcular ve XP tabanlı Txcular şeklindedir.Santral yazılımını yazarsanız uygun olan Txcuyu gönderebilirim.

teşekkürler programı kurdum dosya yaratılamadı diyor

yanlış proğram kurmuşsun veya dosya eksikliği var

Forum istatistikleri

Konular
128,336
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri