Teknik öğretmenlerin mühendisliğe geçişi

MYO larla ilgili böyle bir bilgiye nasıl ulaştınız bilmiyorum ama bence sizin PDR ye ihtiyacınız var

bu geçişin hiç bir geçerliliği kalmamıştır tekrar ediyorum bu sınavın hiç bir geçerliliği kalmamıştır.kardeşim elektrik öğrtmnliği okuyordu sonra katsayılar eşitlenince öss sınavına tekrar girip muhendislik okumaya başladı.eski okulundan bir arkadaşı mezun olacak ama daha mezun değil ve çocuk sınava girebilmek için bülent arınç'ı devreye soktu.burda bile torpil yapılıyorsa sınav sonucu yerleştirmelerde de kendi yandaşlarını alacaklar.
bu vatana,bu ülkeye hizmet etmek hiç içimden gelmiyor

bu geçişin hiç bir geçerliliği kalmamıştır tekrar ediyorum bu sınavın hiç bir geçerliliği kalmamıştır.kardeşim elektrik öğrtmnliği okuyordu sonra katsayılar eşitlenince öss sınavına tekrar girip muhendislik okumaya başladı.eski okulundan bir arkadaşı mezun olacak ama daha mezun değil ve çocuk sınava girebilmek için bülent arınç'ı devreye soktu.burda bile torpil yapılıyorsa sınav sonucu yerleştirmelerde de kendi yandaşlarını alacaklar.
bu vatana,bu ülkeye hizmet etmek hiç içimden gelmiyor
EMO nun da kafasına çuval geçirdiler ; kimbilir memlekette daha ne yandaşlık hikayeleri dönecek :)

EMO nun da kafasına çuval geçirdiler ; kimbilir memlekette daha ne yandaşlık hikayeleri dönecek :)

kim bilir hangi bakanın oğlu elektrik öğrtmni merak ettim şimdi.biliyosunuz zaten taksimdeki avmyi bülent arınç'ın yigeni yapacak.bu durumda onun gibi birşey

Çalışan mühendislerin kanını emen, sözde onay mercii para simsarı mühendis odalarının işi bitti.

Mühendis odalarından yana tavır takınan yeni mezun toy mühendis kardeşlerim. Mühendis odaları havadan para toplar, gidip bu paralarla gezi parkında, taksim'de esnafın camlarını indiren serserilere para dağıtır. Amaçları hükümeti devirmek, ülkeye kaos getirmek, ekonomik kriz olması için çaba sarfetmek... Bu mudur mühendis odalarının amacı?

Kusura bakmayınız, elbette ki birileri bu vatan hainlerine dur diyecekti...

Maksadını aşan bir ifade olmuş.Bu ülkede,100 yıldır ! hain hiç eksik olmadıki.Bunları,tarihin yazması daha doğru olur.

Son düzenleme:
"Evet, EMO vatan haini, siz vatanperverseniz, siz yurtseverseniz, EMO yurt
haini, EMO vatan haini,
Vatan çiftliklerinizse,
kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,
vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,
vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,
fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,
vatan tırnaklarıysa ağalarınızın,
vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,
ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,
vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa,
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,
EMO vatan haini.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla :
EMO vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."

bununla birlikte düşük olan mühendis fiyatları bu sistemden sonra daha da düşecek.iş verenler zaten ilk tercihleri olan ücret hususunda artık daha çok esneyerek tamamlama programından çıkan MÜHENDİSLERE istediği ücreti uygulayabilecek

Mühendis odalarından görev alamayan veya onay merciine boşu boşuna para verdiğini düşünen mühendis arkadaşlarımızın tepki talepleri hükümete ulaştı çoğaldı çoğaldı çoğaldı. Bir de bunlara anlamsız gezi parkı desteği, teknik öğretmenlere mühendislik yolu açılınca teknik öğretmenlerin eğitim hakkına karşı çıkma, taksim'de esnafı zor durumda, turizmcileri milyonlarca TL zarara uğratmada paydaşlık eklenince ipler gerildi gerildi gerildi ve haliyle koptu.

Fahri bey doğru söylüyorsunuz vatan hainliği biraz ağır oldu ama bunlar çok da masum hareketler değil. Demezler mi adama meslek odası olarak yakışır mı?

Taksim'e nükleer santral kurulacak bile olsa esnafı o duruma düşürmede paydaş olunmamalı. Çünkü odanın görevi o değil...!

Bizler her zemin ve zamanda;

Yanlışı değil Doğruyu,
Zararlıyı değil Faydalıyı,
Zulmü değil Adaleti,
Çirkini değil Güzeli seçmeliyiz...!

gelin de görün mühendis olmayı.

adam meslek lisesinde teknik öğretmen, ek dersi falan alıyor 3500 tl, bana diyor ki mühendisliğe geçecem kaç para alıyosun. 3000 tl alıyorum devlet kurumunda dedim inanmadı. birileri mühendislerin aldığı ücretleri baya yüksek sanıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri