tb6600 yesil kart

srkn43

Üye
tb 6600 yesil kart almak istiyorum max amp 4,5 yazıyor kullanan arkadaslar varmı varsa peformans tecrubelerını paylasabilirler

o kart duruyor ama 3 amperle sınırlı oldugu ıcın y4,5 amp almaya karar verdım .yuksek hızlara cıkmam lazım .

ne kadar yüksek hızdan bahsediyorsun anlamadım ki..
aktarma olarak ne kullanıyorsun vidalı mil 1605 ?? kayış ??
alacağın sürücüler de aynı şekilde çok bir hız bekleme açıkcası.

bosta ilerleme hızında problem yasıyorum ornegin a harfini dusuk feed rate de kesiyorum .b harfine gecerken makina kagnı gibi zırt diye gecsin istiyorum bu sefer motorlar duruyor

ama soruma cvp vermiyosun sen de :D sonra kazım abi gitti atakan geldi oluyor :D
vidalı mil mi 1605 mi ? makinenin ölçüleri ne ne kadar düşük hızdan kastediyorsun onu anlamaya çalışıyorum

aktarma olarak 24 diş kasnak 3 mm hatve kayıs ama direct kullanıyorum reductor yok. v slot diyorlar

tost yapıyordum fastfood cuyum bende

fastfood cu ve cnc valla ilginç miş
bu arada kayış ile hareket sağlanıyorsa o makinenin uçması lazım printer kafası gibi hızlı olması gerek. zaten printer da kayışlı
senin öteki konunda da söylemiştim düşük amperli ve düşük voltlu bir güç kaynağın var sanırım ne olduğunu hala bilmiyorum..
o karttaki kullanma kılavuzunda 36v diyor max
36v 10 amperlik bir güç kaynağı ile test etmeni öneririm

bugun 24 volt 15 amper 350 watt pover sparis ettim .gelince deneyip .paylasacagım

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,212
Son üye
salamakas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri