TANIŞMA BÖLÜMÜ

Denizli, merkez ve emekliyim.

kusura bakmayın suçumu kabul etmekteyim acizane Erzurum Oltu dan katılmaktayım ismim Kadir Öztaş ilçemde çilingir (anahtarcı) olarak küçük bir iş yerim var elektirik işlerinden %75 anlarım hepinizi saygı ve sevgi ile selamlarım.
askerlik günlerim geldi aklıma ben oltuda askerlik yaptım. oltu kalesi oltu taşı denilince ilk akla gelen küçük ama sevimli bir ilçemiz. ben izmir foçada turistik bir hotelde çalışmaktayım. ayrıca hayatta en geniş kapsamlı mesleklerden biriside bizim mesleğimizdir. öyle yüzdeyle falan ölçülmez ölçenler hep yanılmıştır. sürekli kaçar sizden ölçmek için bir türlü yakalayamazsınız.

askerlik günlerim geldi aklıma ben oltuda askerlik yaptım. oltu kalesi oltu taşı denilince ilk akla gelen küçük ama sevimli bir ilçemiz. ben izmir foçada turistik bir hotelde çalışmaktayım. ayrıca hayatta en geniş kapsamlı mesleklerden biriside bizim mesleğimizdir. öyle yüzdeyle falan ölçülmez ölçenler hep yanılmıştır. sürekli kaçar sizden ölçmek için bir türlü yakalayamazsınız.
Ustam bisey merak ettim.Neden Rezistans nickini kullaniyosunuz ozel bi nedeni var mi:))?

Niğde bor . Buda şirin bor umuzun pazarıdır. Kacırmamak için elimizden geleni yapıyoruz

92QP2k.jpg

Slam ben murat arnıza istanbuldan katılıyorum

Herkese merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Hem memurum hem de öğrencisiyim. Teknik konuda zayıf olduğumdan bilgi alışverişi için foruma üye oldum. Kısaca kendimden bahsedeyim. Okumayı, araştırmayı ve gezmeyi severim. Özellikle gület kiralama yaparak koyları gezmeyi çok severim. Bu şekilde çok koy gezmişimdir. Tavsiye ederim. Bunun yanında bekar olduğum için kolay yemek tarifleri sayesinde yemek yapmaya çalışırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri