türkiyenin en büyük mesleki gelişim platformunda neden 12 saat boyunca cevap verilmez

teknik öğretmenler neden forumda öğrencilere cvp vermez

• tatildeyiz

Oy: 0 0.0%
  • burada sadece haklarımızı savunmak için bulunuyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
bakış açısı güzel nete bakma olayı pleas google nete bakacaksak neden forumdayız yoksa biz netin harici farklı bir ağ üzerindeyiz benim haberim yok öğrencilerin acillll çağrıları ayrı bir mesele haklısın yötetimden rica edelim böyle soruları direk silsin o zaman güzel bir çözüm olur hiç bir eğtimcimiz acaba bu sitede öğrencilere ohm ve watt kanunlarını açılayacak bir video hazırlama gereği duydumu multisim veya proteusta ölçü aletleri bağlanmış birkaç farklı değer ve sonuçlar ben şahsen yazın gelen stajerlerime bu şekilde ufak bişiler göstermeye çalışıyorum tabiki her soruyu cevaplamak zorunda değiliz memeleketi tek kurtaramayız süpermenlikte yapalım demiyorum

Eğer gerekliliği varsa yardımı esirgemem. Ama olay armut piş ağzıma düşsse hiç ilgilenmem ya forumda aranmamıştır yada nete bakılmamıştır. Bu durumda olay tabiki belli. Kolay gelsin.

S.A.
Sn. Arkadaşım duygusal ve yanlış yaklaşıyorsun. Lütfen elini vicdanına koy ve yazımı tekrar oku. Ben yardım yazıları silinsin demedim ama gençlerimizi hamburger bilgilerle doldurmak olayına karşıyım. Site arama olayı kullansın arkadaşlarımız. "Hıh sen acil dedin idam edelim" demiyorum. Kolay gelsin :)

Tekin kardeşim 26 yaşında bayağı erken emekli olmuşsunuz...:)
Selamlar...

:)merhaba sormayın ılk foruma kayıt olurken sıradan bır form dıye duşunerek yonetım bağişlasın:) onemsemedım foruma gırınce baktım işi ciddiye alan bır kadro var arada bır aksamalar olsada oda zaten bu işin tuzu biberı bugun değiştıreyım yarın derken daha yaş 26 yazıyor asıl yaş 56:) tabi gostermıyorum o başka 26 yaşinda hıssedıyorum kendımı:)

:)merhaba sormayın ılk foruma kayıt olurken sıradan bır form dıye duşunerek yonetım bağişlasın:) onemsemedım foruma gırınce baktım işi ciddiye alan bır kadro var arada bır aksamalar olsada oda zaten bu işin tuzu biberı bugun değiştıreyım yarın derken daha yaş 26 yazıyor asıl yaş 56:) tabi gostermıyorum o başka 26 yaşinda hıssedıyorum kendımı:)

Sn.tekin126;

Eger aşağıdaki linke doğum tarihinizin düzeltilme talebiyle detaylarıda verirseniz sorun kalmayacaktır.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/doğum-günü-tarihlerinin-düzenlenmesi-hk.12677/page-17

burada hemen cevap beklememk gerekir sonuçta forum üyleride çalışan insanlardır.çoğu vakit bulabildikleri zaman cevap verebiliyorlar.normal karşılamak gerekir

Benim vaktim biraz kısıtlı olduğu için, soruları "seçerek" cevap vermek zorunda kalıyorum. Bu konuyu da gördüm. Cevap yazamadım. Ama gerek sn. muratmert4, gerekse sn. tossun2008'in cevaplarına katılıyorum.
Çok kısa araştırmalar sonucunda bile elde edilecek soruları sorarken düşünülmeli bence. Tamam bu işi herkes bilerek doğmadı. Ama biraz da araştırma yapmadan hemen sonucu bilmek (ileriye dönük olarak) çok da fayda sağlamaz. Ancak günü kurtarır.

ben soruların soruluş biçiminden pay biçerek katılıyorum veya katılmıyorum
teknoloji ortak dil ortak biz buyuz kısaca.........

Şahsen ben işim gereği yaklaşık üç gündür forumda yar almıyorum. Ancak kendi adıma konuşabilme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum.(Ataması yapılmayan tek. öğretmen olarak)
Eğer konu hakkında yeterli bir bilgiye sahip değilsem konu üzerinde yorum yapmak karşıdaki matabıma haksızlık olur bence yol soran bir kişiye ters yönü göstermekten farklı değil
Karşımdaki insanın öğrenci olması bunu değiştirmez

BENCE TÜM İNSANLAR ÖLÜNCEYE KADAR ÖĞRENCİDİR ! SADECE İKİ GRUBA AYRILIR BİRİ KİMLİKLİ DİĞERİ KİMLİKSİZ

arkadaşlar çok mantıklı cvplar geliyor ama ilk mesajda yazdığım çıkıyor
bu arada taşınmak için hazırlık içindeyim badana falan derken foruma zaman kalmıyor konuyu açtı ortalarda yok gibi algılanmasını istemem

teknik öğretmenler neden forumda öğrencilere cvp vermez

çok basit öğrenci araştıracak, hazır öğretmenin önüne getirecek bu kadar basit, tersi saçmalık

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,246
Son üye
faruk can

Yeni konular

Geri