STATİK VOLTAJ REGÜLATÖRÜ TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

sanatkar

Üye
Sn.arkadaşlar
statik voltaj regülatörü (monofaze kullanım)tavsiye edermisiniz ?
klasik regülatörler kadar dayanıklımıdır ?
yoksa klasik regülatörle statik model arasındaki fark normal trafo ile elektronik trafo tarzında bir farklılıkmıdır aralarındaki ?(öyle ise şayet normal trafo herzaman tercihimdir)
teorik olarak bilmeme rağmen bilhassa kullanan,tecrübe etmiş olan arkadaşlardan fikirlerini ,tavsiyelerini yazmalarını rica ediyorum
(markada bildirirseniz memnun olurum)

SAYGILAR

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
evet bende düşünüyorum 200kva civarı kullanan varsa yorumlarınızı bekliyoruz

arkadaşlar statik türkiyede oturmuş bi sitem deil tavsiye etmem zaten üreten bir iki firma var 1 çok pahalı 2 oturmuş bi sitem deil daha yeni 3en küçük arızada maliyeti çok fazla çıkarıyolar microişlemci var o da çok hızlı servo var

ben burdan aldım çok memnunum sıtatik aldık daha önce almaz olaydık başımıza dert oldu geride bedavaya gitti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
servo, statik, mikro işlemcili regülatör özelliklerini aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz her türlü detay mevcut. Uygulamaya gelince kullanmadığım için bilgi veremiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar 150 kva trifaze servo regülatör kullanacam. uygun bir markanın teknik şartnamesini paylaşırmısınız benimle.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri