staj

ya arkadaşlar iklimlendirme okuyorum staj yaptığım yerde bir şey görmedim defterimi doldurmam gerekiyor nasıl yapacağım :(bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
maalesef benim ingilizcem yok bildiğiniz türkçe site varsa daha iyi olur konu olarak soğutucu akışkanlar elektrik akışkanlar mekaniği atelye gördük

şu an elimde ankaradan gelen 9 katlı bir binanın ısı ihtiacı kimlik belgesi var baştan sona kadar sayısal döküman ve bunları dosyama nasıl işleyeceğim bilmiyorum

O sayısal bilgilerin neler oldugunu, nasıl hesaplandıgını açıklayarak başlayabilirsiniz.
örnek heaplamalar yaptıktan sonra çıkan değerlere göre binanın özelliklerini yazar ısıl kapasite ihtiyacını belirtirsiniz.
Türkiye şartlarında başka bir ilde ilçede olsa neler olurdu bu konulara değinebilirsiniz.
Yakıt farklı olsa neler olurdu onu da açıklayabilirsiniz.
Elinizdeki şeyi aynen işlemenize gerek yok.
Özellikleri açıklayarak yazabilirsiniz.

TürkTelekomda staj görüyorum ve evlere adsl ,telefon ,arıza veya videofon kurulumuna gidiyoruz bunları nasıl anlatacağımı ve staj defterime nasıl işleyeceğimi bilmiyorum yardımlarınızı acil bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bu saydıkların hakkında kısaca tarihsel bilgi.
Telefon ve telefon hatları hakkında teknik bilgi.
tarihsel süreçte telefon hatları üüzerinden internet gelişimi
ardından internet adsl hatları ve teknik bilgi
en son videofon teknolojisi hakkında teknik açıklama.

eger hala sayfan kalırsa, gkarşımıza cıkan bir takım arızalar diyip son sayfaları da tamamlarsın.

slm arkadaşlar. endüstriyel otomasyon bölümü 1. sınıf bitti simdi staj yapıyorum.ama staj dosyasına elektronik devreler çizin denildi ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürer.

Forum istatistikleri

Konular
128,536
Kullanıcılar
450,536
Son üye
Emircanee41

Çevrimiçi üyeler

Geri