smartvision sv104 dvr yardım

23hazarbey

Üye
merhaba
smartvision sv 104 4 kanal dvr aldım truehexaplex h.264 dvr
2 adet kamera bağladım ancak nerede yanlış yapıyorsam uzaktan erişimde 5 saniyede bir görüntü tazeleniyor(izlemede) eski kayıtları indirmeden direk izlemeye çalıştığımda ise görüntü çok yavaş geliyor ayrıca harekete duyarlı kayıtta her 2 dakikada bir kayıt yapmış nerede yanlış yapıyorum lütfen yardım edin sabit ıp adsl kullanıyorum
şimdiden ilgilenecek arkadaşlara teşekkürler

arkdaşım görüntü aktarımının yavaş olmasının sebebi internet bağlantısının hızından kaynaklanır 2. neden senin dvr reel time mı? dvr ın internetten veri aktarımı nasıl? aldığın yere gitti bunla ilgili destek al yada bununla ilgili herhangi bi döküman yokmu 5 sn bi yenileme için dvr nin network ayarlarına baksn ile ilgili bi seçenek varmı bildiğim kadarıyla bu markayı perpada han elektronik ithal ediyor ama nerden aldığını bilmiyorum umarım yardımcı olabilmişimdir...

real time olduğuna dair bir ibare göremedim yenileme zamanını 3 yapıyorum ama sonuç pek değişmiyor cihazın özellikleri smartvision.com da var ama amatör olduğum için çok anlamıyorum teşekkür ederim

dual stream özelliği varsa aktif et. birde uzak bağlantılarda çoklu bağlantıdan çok fazla verim bekleme. kamerlara tek tek bağlanmayı tercih et. tek görüntüde hala yavaşlık var ise ya cihazın aktarımı kötüdür veya modem/adsl kötü durumda olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri