Sizce En İyi Pense Hangisi?

unal kardes firmasi ile konus bence guzel urunleri var
klauke satıyorlar urun guzel ve hesapli

yankeski ve pense konusunda izeltaşın ürünleri sağlam diye biliyorum. peki matkab ucu veya alyan takımında fikri olan varmı?

yankeski ve pensede knipex ten iyi kesenini tanımam ama bir o kadarda hassastırlar yuzleri ince olduğu için korumak gerekiyor alyende ise bence beta süper

izeltaş ;) 1 numara çünkü başka marka kullanmadım :D

:)pensenın kalıtelılığı bukadar ılgı çekeceğını tahmın etmıyordum demekkı ustalık pensenın kalıtelılığıyle bağlantılıymış:)ayrıca bışey soylıyeyım bır pensem var 15 yıllık takım olarak knipex yan keskısıyle bıyıklarımı duzeltıyorum hala :)kullanmamışsın dersenız her gun elımde benden başka tek kişi elıne almadı vermem pense ıstıyen komşularıma ıkıncı bır pense takım çantamda durur:)

"Alet işler el övünür" derler hani...
Ama bu her zaman geçerli değil.
El aletinin güzel olması, kaliteli olması vs. hepsi hikaye. Önemli olan onu tutan el...

Zaman içinde oluşmuş alışkanlılar markalar...

Ben "izeltaş" kullanıyorum. Milli duygular bir yana, elim ona alışmış birkere... Onlarla daha rahat çalışıyorum. Meslek lisesine başladığımda amcam üçlü bir izeltaş takımı hediye etmişti... O gün bugündür hep İzeltaş...

Önemli olan hangi takımla çalışmak istediğin. Hangisine alıştığın.
Knipex de çok iyi bir marka olabilir. Ama İzeltaş elime daha bi yakışıyor...

:)pensenın kalıtelılığı bukadar ılgı çekeceğını tahmın etmıyordum demekkı ustalık pensenın kalıtelılığıyle bağlantılıymış:)ayrıca bışey soylıyeyım bır pensem var 15 yıllık takım olarak knipex yan keskısıyle bıyıklarımı duzeltıyorum hala :)kullanmamışsın dersenız her gun elımde benden başka tek kişi elıne almadı vermem pense ıstıyen komşularıma ıkıncı bır pense takım çantamda durur:)

HELAL OSSUN :)

Forum istatistikleri

Konular
128,487
Kullanıcılar
450,462
Son üye
Harbi49

Yeni konular

Geri