Sitenin Saati

m-usta-fa

Usta Üye
Selamun aleykum;
Sayın site yöneticileri ;
Bu sitenin saati geri kalmış.iki damla aklım var,o da karışıyor.düzeltmeyecekseniz bari durdurun saati.Hiç olmazsa günde iki defa doğru göstersin :)
selametle...

:) ama bu saat 24 saat peryoduyla çalışıyor o sebebten 1 defa doğru olmaz mı? :) :)

ben hiç dikkat etmediydim harbiden sitenin saati geriden gidiyor bizim hızımıza yetişemez abicim

doğru olmaz çünkü o 24 saatlik saat periyodu ilerledikçe bizimki de ilerliyor :)

düzeltmeyecekseniz bari durdurun saati.Hiç olmazsa günde iki defa doğru göstersin

sözüne istinaden söyledim üstad, ne çabuk unuttun bende tam okumayan biri yazdı sandım :)

ilahi m-usta-fa beni gene güldürdün dostum yavv, Allahta seni güldürsün

Haklısın üstadım. 24 saatlik periyoda göre günde bir kere doğru gösterir.Henüz özdeğişlerimizi digital saatlere ve teknolojiye adapte edemedik :)

sn.ŞaŞKıN tabiki bunun farkındayız uyarın için sağol

sn.m-usta-fa kardeşimle konu konuyu açar misali laflıyoruz işte mazur gör artık.

saygılar

Saatimiz geri gelmiş.Pilini değiştiren arkadaşa çok teşekkür ediyorum :)
Belki sizin için önemsiz ama,ben çok rahatsız oluyordum.

Saatimiz geri gelmiş.Pilini değiştiren arkadaşa çok teşekkür ediyorum
Belki sizin için önemsiz ama,ben çok rahatsız oluyordum.

:):) Pil esprisi güzeldi teşekkür ederim kardeşim :):) Bundan sonra sitemiizin saatini elektrikli yapalım KONTROL KALEMİ ile de kontrol edelim :) Hepimize en güzel ve de en hayırlı saatleri geçirmeyi yüce Allahımızdan temenni ederek sizlere selam ve sevgilerimi yolluyorum...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,366
Kullanıcılar
450,237
Son üye
tekogulyunus

Yeni konular

Geri