saol arkadaşım ;) Peki step 7 lite içinde simülasyon programı olarak plcsim'mi kurmak lazım ? Bide hangi sürümü. Teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
STEP 7 Professional Edition 2006 (Step 7 V5.4 kapsamında var) kurulu ve hiçbir service pack yüklenmemiş iken sadece Step 7 V5.4 & Step 7 Professional SP5 yüklenebilir mi yoksa daha önceki service packleri de yükledikten sonra mı SP5 yüklenmeli.

Son düzenleme:
vindows 7 ye s7 300 yüklemek için hangi paketi yüklemek gerekiyor?

60 Günlük deneme sürümü olayına bir çözüm bulabilirmiyiz Pc Access için???

ben onca ugraşmama ragmen kuramadım bunları
yardımcı olursanız sevinirim.
şöyle bir uyarı alıyorum.
In order to install STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP5,you must first uninstall STEP 7-Micro/WIN V4.0 from add/remove programs.after completing the uninstallation,restart this setup. this setup will now exit.

programı yeniden kurdum defalarca olmuyor

kullandıgım program STEP 7- Micro/WIN V4.0 v 4.0.0.81
yardımlarınızı bekliyorum

arkadasım aynı sorun bendede oldu alma sildikten sonra kurdum sonra restart verdim sp yi yüklerken hata yerine direkman kurdu su an ben microwin 4.0 sp7 kullanıyorum

Merhabalar, windows 7 ye s7 5.4 kurmak mümkün mü? S7 V5.4 sp5 kuruluyor diye birşeyler geldi kulağıma, eğer bu doğruysa bende S7 v5.4 sp3 var, nasıl sp5 'e upgrade edicem...

arkadaşlar windows 7 dide step7 microwin-v 40 açamıyorum çünki bildiğim kadarıyla uyumlu değil bunun bi çaresi varmı.. lütfen yardım

Arkadaşlar SIMATIC STEP 7 V5.4 SP5 i indirdim ama kuramıyorum.Bana yardımcı olacak varmı acaba.teşekkürler.Acaba ilk sp denmi başlamam gerekiyor.

Arkadaşlar SIMATIC STEP 7 V5.4 SP5 i indirdim ama kuramıyorum.Bana yardımcı olacak varmı acaba.teşekkürler.Acaba ilk sp denmi başlamam gerekiyor.

herhangi bir hata mesajı ile mi karşılaşıyorsun? sorunu biraz daha açıklarsan yardımcı olabiliriz sanırım ,)

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,089
Son üye
faysalokuyan

Yeni konular

Geri