Siemens S5 Plc Bilgisayar Seri Haberleşme Hatası

slm uzman arkadaşlarım benim acilen laptoptan s5 e bağlanmam lazım bunun için kabloları m vr ama xp de çalışan bir programa ihtiyacım var bana bu programı ve programın nasıl kurulumu ve çalışma şeklini kısaca anlatabilecek yazılı olarak mail adresime yollayabilir veya burda yayınlayabilirse sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılarımla

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşım senin o makina eprom okuyabiliyomu? acil cvp yazarsan sevinirim.

arkadaşlar hiç orjinal kablo ile uğraşmayın bende orjinal kabloda var ama hiç sağlıklı değil çünkü 25 pin olduğu için labtopda sıkıntı yaratıyor biliyorsunuz yeni çıkan labtoplarda bırakın 25 pini 9 pin seri port bile yok size tavsiyem.
sayın molehiya arkadaşımızdan usb s5 kablosu aldım inanınki orjinalden güzel yazık oldu orjinal kabloya verdiğim paraya. sitede aratırsanız bu kabloyu bulursunuz

https://www.kontrolkalemi.com/forum..._plc_oem_usb_haberlesme_kablosu-t31908.0.html

kesinlikle mükemmel çalışıyor

enisaygoren...
S5 le ilgili yardım istemiştim yamışsın teşekür ederim ama ben sana özel msj atamıyorum neden bilmem :) bi mail adresi gönderebilirmisin bana

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba.

s5 programlayabilmem için program ve kablosu lazım ,çok acil yardımlarınızı beklerim

slm arkadaslar usb convertoru nereden bulabılırım.. yada sıradan bır usb/com donusturucuyle s5 e baglanabılırmıyım ..?

arkadaslar bende özelden msj atamıyorum,

molahiya nickli arkadaşta s5 usb kablo varmış

fakat kendisine ulaşamıyorum

molahiya arkadaşla ama nasıl irtibata geçebilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar ben de S5 deki bir programı S7 ye convert etmek istiyorum.
S5 programı ve converter ı bir türlü bulamıyorum.
yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
teşekkürler..

Forum istatistikleri

Konular
128,385
Kullanıcılar
450,271
Son üye
plcotomasyon-1

Yeni konular

Geri