siemens micromaster 0,75 kw için yardım...

freebird23

Üye
arkadaşlar elimde 0,75 kw lık siemens micromaster var.bazı parçaları deyim yerindeyse gümlemiş.değiştirebilmem için ayrıntılı bir fotoğrafını ya da dökümanını paylaşacak arkadaşların yardımına ihtiyacım var..en alttaki ıgbt bloğunu da aradaım taradım bulamadım.metal kısmında A4 970318/1 VE SAG M301-A yazıyor.plastik tarafında ise A301 ISS
A/10A97215. buna dair hiç bilgi olmadığı gibi datasheetine de ulaşamadım.acaba özel bir üretim mi.yardımlarınıza ihtiyacım var.ilginiz için teşekkürler..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
yüke bindirmeden direk taktığımda gümledi....ayrıca ıgbti de çok pahalı değil... az çok ıgbt fiyatlarını biliyorum.....benim için önemli olan yenisin almak deil... şimdi bunu kaldırıp atsam geri dönüşümü olmıycak.. zaten bu yüzden bu ülke teknoloji çöplüğü haline geliyo arkadaşlar... bi şekilde onu tekrar üretime sokmam kazandırmam lazım...eski olduğu için yenileri de yok piyasada zaten... ilk örneklerinden biri sanırım micromaster serisinin... aradım internette en eskileri micromaster 420 serisinin fiyatları var.. siemensin türkiye distribitörünün sitesinde mevcut... onun yerine hangi 0,75 kw işimi görür bilmiyorum....fiyatlar zaten ateş pahası...

micromasterler çabuk arızalanıyor. commander sk lar çok daha iyi. Fiyat olarak da ucuz.Altivar da olabilir...

büyük ihtimalle ıgbt fujı yada semikrondur zaten o güçte ıgbt modeli çok az onların sitesinden data sheetlere ulaşabilirsin.Büyük ihtimal 20 A olanlara bak

slm arkadaşlar
sıemens EM 235 analog modülüne 4-20 mA transmitter bağlamak istiyorum..bağlantı şeması verebilirseniz memnun olurum ..şimdiden teşekkür ederim

Igbt model ve adına siemens Almanya nın forum sitesindern ulaşma imkanın olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,329
Kullanıcılar
450,172
Son üye
ismailgurel39

Yeni konular

Geri