Sesle Çalışan Bebek Beşiği

elinize sağlık güzel olmuş fakat bir sorum var. bu gibi şeyler çocuklar için radyasyon yaymaz mı? sağlık açısından bir problem olur mu.
Matkap kullandığında ne kadar radyasyon alıyorsun? Ya da çocuğun yanında ceple hiç görüşmüyor musun, o kadar abartmayın daha tehlikeli cihazlar var.

Hocam çok güzel bir tarasım olmuş :) Bebek içinde ikende randumanlı oluyor mu , gerçekten kullanıldımı bu cihaz ? Etraftaki sesden etkilenip uyuyan bebeği sallayıp uyandırmaz değil mi :) gerçi uyuyunca cihazı kapatırızda. Verimli bir şekilde kullanıldı mı gerçekten :)

valla helal olsun süper proje:)ellernize sağlık

Hocam çok güzel bir tarasım olmuş :) Bebek içinde ikende randumanlı oluyor mu , gerçekten kullanıldımı bu cihaz ? Etraftaki sesden etkilenip uyuyan bebeği sallayıp uyandırmaz değil mi :) gerçi uyuyunca cihazı kapatırızda. Verimli bir şekilde kullanıldı mı gerçekten :)
Benim torunum 8 aylık oluncaya kadar bu beşikte uyudu. Kızım Kocaeli'de oturuyor, ben İstanbuldayım. Kızım bize gelirken dahi beşiği arabanın bagajına koyup, öyle geliyorlar. Çünkü başka yerde uyuyamıyor prenses. Torunum şimdi 20 aylık oldu ve beşiği de yeni bebeği olan baldızıma verdik.

Motordaki ses olmazsa uyuyamıyor. Edindiğim bilgilere göre bazı anneler bebeğini uyutmak için elektrikli süpürge ya da fön makinası çalıştırırlarmış. Motordaki sesi görünce daha sessiz bir motor kullandım ama küçük hanım yadırgadı ve uyumadı. Ses olması daha iyi.

Forum istatistikleri

Konular
128,382
Kullanıcılar
450,263
Son üye
gerdani

Yeni konular

Geri