Sensörlü Sıvı Sabunluk

Leonardd

Üye
Herkese selamlar... Arkadaşlar ödev olarak bu konuyu almak zorunda kaldım. benımse hiçbir bilgim yok araştırcak biyerde bulamadım doğru düzgün. Burdaki bilgili arkadaşlarla paylaşmak istedim.. Acaba yapması çok mu zor . bana maliyet açısından ortalama ne kadara mal olur. bu konu hakkında döküman bulabileceğim bir site varmı bildiğiniz?

Merhabalar
Sistem şu şekilde olabilir.Sprey tipi hareketten komut alan ev deodorantlarını parçalayıp yada sıvı sabun kısmını bu aparata yerleştirip hareket dedektörün eli görücek şekilde tadilat yapasanız istediğiniz sistemi kurmuş olursunuz.Çok uzun bi cümle oldu ama size fikir verir umarım Kolaygelsin.

Anladım.. fakat bunu bir PIC işlemcisiyle yapmaya çalışsak nasıl olur acaba? Çünkü hoca ben istedigim zaman akış süresini değiştirebileyim dedi. Teşekkürler

Merhaba arkadaş;
Pic işlemciyle olur tabi ama şu otamatk deodorant püskürtme apararını alıp bakmalısın bi onların içindede zamanlama ayarları var.Önce onları bi incele.Kolaygelsin

sensörlü el sıvı sabunluk takmışız tuvaletlere lavabo beyaz olduğu için devemli algılıyor elimi sabunluğun altına getirmediğimdede çalışıyor ne yapmam lazım lütfen sizden ricam ben elektrikçiyim

Forum istatistikleri

Konular
128,377
Kullanıcılar
450,252
Son üye
Ogiloji

Yeni konular

Geri