Scada'ya yeni başlıyorum

Aşağıda yazanları bir notepade yapıştır ve adını "KB319740.reg" olarak kaydet. (Uzantı .reg olmalı)
Sonra dosyayı çift tıkla ve sorulan soruya evet cevabını ver (Registera kaydedilsinmi "evet"
Güncellme sorunun ortadan kalkmış olur ve kurulumu tamamlayabilirsin.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740]
"Description"="Hotfix for Windows XP (KB319740)"
"InstalledDate"="1/19/2007"
"InstalledBy"="YourName"
"UninstallCommand"="C:\\WINDOWS\\$NtUninstallKB319740$\\spuninst\\spuninst.exe "
"Type"="Update"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740\Filelist]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740\Filelist\0]
"FileName"="uxtheme.dll"
"Version"="6.0.2900.2523"
"BuildDate"="Thu Sep 23 21:16:59 2004"
"BuildCheckSum"="412c0"
"Location"="C:\\WINDOWS\\system32"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740\Filelist\1]
"FileName"="uxtheme.dll"
"Version"="6.0.2900.2523"
"BuildDate"="Thu Sep 23 21:16:59 2004"
"BuildCheckSum"="412c0"
"Location"="C:\\WINDOWS\\system32\\DllCache"

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için bende scadaya yeni başladım nereden başlamam ve nasıl çalışmam konusunda bana çok yardımcı oldunuz hepinize teşekkürler

yanlız kurarken tekrar sorun ortaya çıktı.serial numarası istedğnde arama motorundan buldum bi tane ve kabul etti ama kurulumun sonlarına doğru hatalar verdi...programı açabiliyorum ama lisanssız olduğu konusunda bazı hatalar veriyor...yardımcı olursanız sevinirm acaba nedendir ::)

arkadaşın anlattığı şekilde lisans yüklemelisin. Senin başta girdiğin key lisans için değil, lisansı tag sayısıyla satın alıyorsun o yüzden kullanacağın tag kadar lisans kullanmalısın, tabi burada amaç çalışma olduğu için istediğin kadar lisans yükleyebilirsin (Burada WinCC 6.2 için anlatmışlar ama yapacakların aynı sayılır.) İyi çalışmalar.

Gerçekten piyasada böle bir formun olması büyük nimet yaw... Scadaya başlamaya korkuyordum , ama sizin sayenizde bir adım atıyorum ve başlıyorum . Bilgisini paylaşan herkese teşekkürler . ::)

teşekkürler oldu nihayet...artık programı öğrenip üretmeye geldi sıra yardımlarınız için saolun...

bu linkte bulunan dosyayı indirmelisin ve arkadaşın anlattığı şekilde lisans yüklemelisin. Senin başta girdiğin key lisans için değil, lisansı tag sayısıyla satın alıyorsun o yüzden kullanacağın tag kadar lisans kullanmalısın, tabi burada amaç çalışma olduğu için istediğin kadar lisans yükleyebilirsin (Burada WinCC 6.2 için anlatmışlar ama yapacakların aynı sayılır.) İyi çalışmalar.

arkadaşlar bu link yerinde yok bende lisanslamak istiyordum ama olamadı

arkadaşlar benimde bi sorum olacaktır??
step 7 microwin şu anda vista yüklü bilgisayarımda çalışmakta?
ancak server ve wincc vistada çalışırlarmı?
şimdiden teşekkürler

arkadaşlar benim bu programı xp home ile kullanmamın bi yolu yok mu yardımcı olursanız çok sevinirim

Scadaya yeni başlayanlara WinTr Scada'yı öneriyorum. Zira help menüleri Türkçe ve yardım almanız gerektiğinde WinTr scadanın kaynak kodunu yazan Türkçe konuşarak size yardım ediyor. Çümkü bu scada Türk scadası...

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri