Scada'ya yeni başlıyorum

Merhaba arkadaşlar;
Bu konuda sayın Mozi'ye yazısının başından sonuna kadar katılıyorum tekrar bişey yazmama gerek yok gayet açık şekilde anlatmış.Kolaygelsin herkese.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba arkadaşlar
bende bu konuda yeniyim wincc kurmaya çalışıyorum serial ve lisans konusunda yardımcı olursanız sevinirim linkler hata veriyor

arkadaşlar bende kurarken serial no isdedi ne nerden bulacağız

wincc eni indiriyorum fakat aklıma bir şey takıldı kullandığım bilgisayarın yükleme cd yok yeni nesil laptoplarda olduğu gibi kurtarma disknden yüklenebiliyor acaba ne yapabilirim birde aklıma takıldı iso olarak kullanıyorum vp pro in Witualmare kullanıyorum acaba çalıştırabilen varmı daha önceden

Aşağıda yazanları bir notepade yapıştır ve adını "KB319740.reg" olarak kaydet. (Uzantı .reg olmalı)
Sonra dosyayı çift tıkla ve sorulan soruya evet cevabını ver (Registera kaydedilsinmi "evet"
Güncellme sorunun ortadan kalkmış olur ve kurulumu tamamlayabilirsin.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740]
"Description"="Hotfix for Windows XP (KB319740)"
"InstalledDate"="1/19/2007"
"InstalledBy"="YourName"
"UninstallCommand"="C:\\WINDOWS\\$NtUninstallKB319740$\\spuninst\\spuninst.exe "
"Type"="Update"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740\Filelist]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740\Filelist\0]
"FileName"="uxtheme.dll"
"Version"="6.0.2900.2523"
"BuildDate"="Thu Sep 23 21:16:59 2004"
"BuildCheckSum"="412c0"
"Location"="C:\\WINDOWS\\system32"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Updates\Windows XP\SP3\KB319740\Filelist\1]
"FileName"="uxtheme.dll"
"Version"="6.0.2900.2523"
"BuildDate"="Thu Sep 23 21:16:59 2004"
"BuildCheckSum"="412c0"
"Location"="C:\\WINDOWS\\system32\\DllCache"

MS Security Patch hatasını bende de verdi:

MS Security Patch is not installed on this system.
For this WinCC Version, the following software is required:
WindowsXP SP 2 KB319740

Security Patch was not found.

Hocam dediğin gibi yazılanları notepad'e yapıştırdım. Adını "KB319740.reg" olarak kaydettim ve kapattım. Ondan sonra dosyaya çift tıkla demişsin. Hangi dosya olduğunu anlayamadım. Notepade çift tıkladığımda ise registera kaydedilsin mi diye sormadı. Sonra Wincc'yi bi daha yüklemeye çalıştım. Fakat yine aynı yerde aynı hatayı verdi.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri