sanayi elektriği hakkında

merhaba arkadaslar;

benim kendime ait dükkanım var ve kiraya vericem bunun içinde sanayi elektriği bağlattım.

fakat vergi levham olmadıgı icin sözlesmede "ticari faaliyette bulunmucam" diye yazdım.

eger kiraya verirsem kiracımız vergi levhası ile gidip kendi üstüne almalıymıs elektriği.

ya da ben kendim orayı işletemezmişim.

bu kanun yeni mi çıktı arkadaslar yoksa hep mi vardı ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhaba arkadaslar;

benim kendime ait dükkanım var ve kiraya vericem bunun içinde sanayi elektriği bağlattım.

fakat vergi levham olmadıgı icin sözlesmede "ticari faaliyette bulunmucam" diye yazdım.

eger kiraya verirsem kiracımız vergi levhası ile gidip kendi üstüne almalıymıs elektriği.

ya da ben kendim orayı işletemezmişim.

bu kanun yeni mi çıktı arkadaslar yoksa hep mi vardı ?
Kiracının elektriği kendi üstüne alması doğru bir olay. Sizin vergi levhanız olmadığı için elektrik aboneliğinde ticari faaliyette bulunmayacağım.Demişsiniz buyüzden vergi levhası çıkarınca ticari abonelik almanız yeterli olur

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri