S7-300 CPU315-2DP - 6ES7 315-2AG10-0AB0 - nasil bir islemci?

ahmetabi2

Üye
Merhaba arkadaslar,

bir acik artirmadan asagida ki islemciyi aldim.

CPU315-2DP, 128KB
6ES7 315-2AG10-0AB0

SIMATIC S7-300, CPU 315-2DP CPU WITH MPI INTERFACE INTEGRATED 24 V DC POWER SUPPLY 128 KBYTE WORKING MEMORY 2. INTERFACE DP-MASTER/SLAVE MICRO MEMORY CARD NECESSARY

Bu islemci nasil bir islemci. Aldigim kisi orjinal kutusunda diyor ve yedek parca olarak saklandigini soyluyor. Sizce ne kadar vermis olsam iyidir bu islemci icin? Kendi Bohrwerk makinamizin icinde gormustum bu islemciyi, bende aldim. Cok anlamiyorum ama.

Kolay gelsin...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Genelde Profibus sistemlerinde master olarak yaygın bir şekilde kullanılan, kapasiteli bir CPU. 1.050,- EURO'nun altı iyi bir fiyattır.

Ikinci el olsa bile 1050€ alti olmasi iyimidir? Cünki o fiyata göre cok uygun bir rakama acik artirimi kazandimda.

Tesekkür ederim ilginiz icin.

Sıfır ürünün fiyatını söyledim. İkinci el ürünün fiyatı cihazın durumuna göre değişecektir.

Ben satıyorum sıfır kutulu 1.800 TL bulamazsın bu fiyatlara

Merhaba arkadaslar,

bir acik artirmadan asagida ki islemciyi aldim.

CPU315-2DP, 128KB

Bu islemci nasil bir islemci. Aldigim kisi orjinal kutusunda diyor ve yedek parca olarak saklandigini soyluyor. Sizce ne kadar vermis olsam iyidir bu islemci icin? Kendi Bohrwerk makinamizin icinde gormustum bu islemciyi, bende aldim. Cok anlamiyorum ama.

Kolay gelsin...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri