s7 300-400 programlamayla ilgili türkçe kitap çıktı

yavuz hocam şu wincc skadayada bi el atarsanız çok memnun olacağız.güzel haberlerinizi bekliyoz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
vallahi arkadaşlar yavuz hocanın eline sağlık bende de var kitabı... herşey isteğinizgibi olmaya bilir.Bence çok kitap çok açık değil çoğu ingilzceden çeviri deneyleri kendisi yapmış gibi anlatıyor ama bence tamamen çeviri...

Merhaba sayın cebecimed,
Türkiye’de bu alanda yaşanan Türkçe kaynak sıkıntısı nedeniyle tercüme edilen eserlere de son derece saygı duyuyor ve o görevi yerine getiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Ancak benim kitaplarımda tek bir paragraf bile tercüme yoktur. Elbette inceleyip fikir edindiğim çok sayıda kaynak var. Kaldı ki ben yabancı dil bilmem.
Bu arada kitaplarımın eksiksiz ve hatasız olduğunu da hiç iddia etmiyorum. Tek bir amacım var bilgilerimi paylaşmak çünkü ben bu konuları öğrenmeye çalıştığımda yabancı dilim de olmadığından, yaşadığım sıkıntıları daha az kişi yaşasın.
En azından anlattığım her konu tarafımdan defalarca uygulanmış ve kitaba öyle konmuştur.
Lütfen birileri hakkında bir yorum yaparken daha dikkatli olalım.
Saygılar
Yavuz Eminoğlu

Yavuz Hocanın dediğine katılıyorum ilk kitabın ilk serisinde ileri seviye konu cok olduğu için bazı arkadaslar anlayamamıstır ama 2. baskısında gayet mükemmel bir anlaşılmayacak hiç bir sey yok gercekten yavuz hocamız yazdığı kitap altın deeğrinde bu kitabı ve s7300 daha iyi öğrenebilmek için simatic menager ve plcsim programı olması gerekir hem okuyarak hemde kendimiz yazarak dahah iyi anlasılır yani 1 defa okumakla bu kitabı anlayamazsınız amam s7300 den biraz olsun anlayan varsa bu kitabı 1 defa oıkumakla herseyi yapabişlir ve yavuz hocamızda zaten kitapda okuyupda anlayamadığımız yer varsa kendiisne telefonla veya meil atarak hemen cevap veriyor ve gercekten yavuz hocanın bizlere takdim ettiği kitabı değerini bilelim.teşekkürler yavuz hocam.

Merhaba sayın cebecimed,
Türkiye’de bu alanda yaşanan Türkçe kaynak sıkıntısı nedeniyle tercüme edilen eserlere de son derece saygı duyuyor ve o görevi yerine getiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Ancak benim kitaplarımda tek bir paragraf bile tercüme yoktur. Elbette inceleyip fikir edindiğim çok sayıda kaynak var. Kaldı ki ben yabancı dil bilmem.
Bu arada kitaplarımın eksiksiz ve hatasız olduğunu da hiç iddia etmiyorum. Tek bir amacım var bilgilerimi paylaşmak çünkü ben bu konuları öğrenmeye çalıştığımda yabancı dilim de olmadığından, yaşadığım sıkıntıları daha az kişi yaşasın.
En azından anlattığım her konu tarafımdan defalarca uygulanmış ve kitaba öyle konmuştur.
Lütfen birileri hakkında bir yorum yaparken daha dikkatli olalım.
Saygılar
Yavuz Eminoğlu
çok iyi bir açıklama kitabınızı ilk fırsatta temin edicem.Bide şu Scada ile ilgili türkçe kaynak çıkarsanız süper olur arkadaşların dediği gibi

3.baskı nezaman çıkıyor?
2. baskıya göre ne değişiklikler olacak?

Bu alanda benim birldiğim iki tane iyi türkçe kaynak var. Bir tanesi Yavuz Eminoğlu öteki Recep çetin. Gerçekten ikisinede teşekkürler.

yavuz hocam ben şu anda kocaeli üniversitesi gebze myo mekatronik(iö) 1. sınıf öğrencisiyim ve lisede filan hiç plc öğrenemedim!!! ben plc öğrenmek istiyorum hem de sadece başlangıç değil

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri