S7-226 ile haberlesecek dokunmatik ekran

ben hitech kullanıyorum onda da türkçe kullanım klavuzu var ve program yapmak çok kolay.Piyasadaki bazı panellerde hitech in programını kopya edip kullanıyorlar.
100 den fazla ayrı protokol destekliyor ve arapçadan tutta krill alfabesine kadar bir çok dil desteğide var.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
3"-10,4 " arasında, dokunmatik olanlar 4.7" ten başlıyor mono olanlar 444 usd den başlıyor, bunlar liste fiyatları.

Ben Yardimci Olabİlİrİmİ Bu Konuda.

Selam,

Fatek_Expert ve Sick_Turkiye arkadaşlar firma kısmına firma bilgilerinizi, ürünlerinizi ve daha iyisi örnek bir malzemenin net fiyatını yazarsanız hem sizin hem bizim açımızdan faydalı olur. Mesela bu mesajda soruluyor ben de merak ediyorum, örneğin 410+kdv nin altında 5.7" Renkli dokunmatik ekran var demişsiniz. Bu malzemeyi baz alarak firma kısmına detaylı bilgi yazar mısınız.

Analyzer

weed ' Alıntı:
weed ' Alıntı:
bunuda winCC felxible ile mi kodliyacagiz bu arada...

hocam weintek i programlamak için kendi yazılımı var easy builder (türkçe çok güzel bir kullanım klavuzu var daha önce forumda vermiştim)
kullanımı rahat ve esnek olan b u programla (aynı zamanda weintek.com da aşağı yukarı yapılabilinecek herşeyi görebileceğiniz örnek projeler var bu projelere bakıp çok güzel öğrenebilirsiniz) rahatça proglamlama yapabilirsiniz..

temin etme konusunda özdisan firması var.. istanbul ve ankarada şubeleri olan firma bu panel tr deki tek distiribitörü... biz uzun zamandır kullanıyoruz hiç bi sorun çıkarmıyor. çeşitli standartlara göre olan tasartımızyla sıcak nemli ortamlarda sağlıklı çalışıyor..

s7-200 ve 300 ile aynı zamanda daha bir çok plc ile çok güzel uyumlu çalışıyor.. eğerki programlama konusunda her türlü yardımı sağlarım ben..

özdisandan garantili alabilirsiniz ama daha ucuz rakama 3 ay garatili bulmakda mümkün..
iyi çalışmalar..

kardeş ben onu söyledim zaten.. sen form u tam okumadın galiba.. burda söz konusu olan hitech hmi lar.. weintek i zaten söyledik..

ozur dilerim gec gormusum... :)

Analyzer ' Alıntı:
Selam,

Fatek_Expert ve Sick_Turkiye arkadaşlar firma kısmına firma bilgilerinizi, ürünlerinizi ve daha iyisi örnek bir malzemenin net fiyatını yazarsanız hem sizin hem bizim açımızdan faydalı olur. Mesela bu mesajda soruluyor ben de merak ediyorum, örneğin 410+kdv nin altında 5.7" Renkli dokunmatik ekran var demişsiniz. Bu malzemeyi baz alarak firma kısmına detaylı bilgi yazar mısınız.

Analyzer

Selam,

Hala cevap bekliyorum.

Analyzer

o fiyatta ürün var ama direk firma ismini yazamam firma prensibi gereği ama nerden alacağınız konusunda yardımcı olabilirim.

bende tp 177b var wincc de bişiler yaptım plc programıda yazdım ama malesef bişi elde edemedim
sanırım plc programında eksiklik var. kısaca anlatabilirmisiniz bi operatör paneli ile plc nasıl anlaşır ?

Arkadaşlar ESA hmı fiyat olarak hem uygun hemde birçok enstrumanı desteklemekte ve kullanımı kolay tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri