s7 200 sıcaklık örnek program gerekli?

muratcyber

Üye
Arkadaşlar elinizde s7 200 sıcaklık örnek program varmı

termocupl için yapılmış bir örnek

Sn. Tandoğan Hiç Termokupl uygulaması yapmadım..
Örnekte; VD20'deki bilgi 109.2'ye bölünüp VD30'a yazılmış. Buradaki 109.2 termokupl için sabit bir değermidir açıklamanız mümkünmüdür....

Eğer termokulp modülü kullanılıyorsa herhangi birşeye bölmeye çarpmaya gerek yok. kalibrasyon için toplama çıkarma yapabilirsiniz. hepsi o..
Yok eğer analog modül kullanıyor iseniz zaten 4-20 ma e çevirici kullanmak gerekecek ve onun tekniği çok başka..

Eğer termokulp modülü kullanılıyorsa herhangi birşeye bölmeye çarpmaya gerek yok. kalibrasyon için toplama çıkarma yapabilirsiniz. hepsi o..
Yok eğer analog modül kullanıyor iseniz zaten 4-20 ma e çevirici kullanmak gerekecek ve onun tekniği çok başka..

S7-200 de analıog modüle direk termocupl baglama sansımız war diye hatırlıyorum.analog modulün girislerini 0-50 mv e gore kalibre ediyosunuz.sonra analog modüle direk baglıyosunuz ama hassasiyet ne derece tatmin edici size kalmış...

Sn. Tandoğan Hiç Termokupl uygulaması yapmadım..
Örnekte; VD20'deki bilgi 109.2'ye bölünüp VD30'a yazılmış. Buradaki 109.2 termokupl için sabit bir değermidir açıklamanız mümkünmüdür....

merhaba otomasyon işimi yapıyorsunuz.istanbul mu

merhaba termocouple ile yapılmış s7 200 örnek e-posta gönderirmisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri