s7-200 Program Şifresini Bulma Hakkında

Gecen yıl bu forumda search password S7 adlı bir program yayınlanmıştı. elinde olanlar özelime gönderebilirlermi. göndereceklere şimdididen teşekkür ederiz.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
simensin orjinal RS232/PPI Multi-Master kaplosu.seri kaplo

下载了,试试看。楼主辛苦啦!

MsComm32.ocx是一个控制文件,可以从网上下载的。

Moderatör tarafında düzenlendi:
MsComm32.ocx是一个控制文件,可以从网上下载的。

internetten bu dosyayı indir.
system32 klasörü altına kopyala
başlat-çalıştır altından regsvr32 mscomm32.ocx yaz
register edince programın hayırlı olsun :)))

siz bu dosyayı arıyorsunuz galiba. Ancak bildiğim kadarıyla sadece s7-200 CPU222'de çalışıyor. Diğerlerinde çalışmıyor diye biliyorum. Test edip, bizimle paylaşırsanız memnun olurum.

Ekli dosyalar

• S7-200.exe.zip
    8.9 KB · Görüntüleme: 15
ocx dosyasıyla ilgili hatayı düzelttim. Program çalıştı. Şifreyi ve programı aldım. ( Program bir dizel jeneratör senkron panosuna ait) .Tabiki emeğe saygı göstermek lazım. Ama benim dizelim çalışmıyorsa sorunun ne olduğunu bulmak benim görevim. Kesicilerden gelmesi gereken bilginin gelmemesi halinde çalışmıyorsa gelen servis zaten kesici problemimi çözmeyecektir. Herzaman servis çağrılmaz. Çğarıldığında da problemimi çözecek diye birşey yok.

arkadaşım bende 224 var geçen yıl bu program çalıştı fakat şimdi çalıştıramıyorum

yaman9 arkadaşım bu ocx dosyasıyla ilgili olayı açıklarmısın tşk

yaman9 arkadaşım bu ocx dosyasıyla ilgili olayı açıklarmısın tşk

Program VBasic ile yazılmış. Bu nedenle onun kütüphanelerine atıfta bulunuyor. Bu nedenle arkadaşlar programı çalıştırırken sorun yaşıyorlar. Buradaki OCX dosyası da adından da anlaşılacağı üzere seri bağlantıyı kontrol eden kütüphane dosyası...

sorunu çözmenin birkaç yolu var. Ya Vbasic yükleyeceksin, ya da bu dosyayı register edeceksin.

servispack 6 microvinde lvl 4 seviye yapınn bakalım kırabilcekmi şifreyi merak ettim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri