Sıvı Seviye Rölesi İçin Şemaya İhtiyacım Var

slm şef ben sizden yardım istiyecem mümkünse benim bi arkadaşımın 100mt su kuyusu var panosuna baktım sadece kontaktör artı röle var ama benden sıvı seviye rölesi istiyor motor göcü 2 hp 1.5 kwdr 220 volt kuyuya sadece bir alt birde üst sensör bırakmak istiyorum sadece su bittiğinde motoru stopa çeksin bana yeterdr bana bu konuda kontaktör artı termik üzerinde bu sıvı seviye sensörü ve rölesini nasıl bağlantı yapacağımı şema olarak gönderirimisiniz
:)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
100 metre su kuyusundan, 1,5 kw./2 hp mıotor ıle su basmak nasıl oluyor, herhalde serum hortumundan akıır bu mesafeden, ölçülerinizde bı yanlıslık olmalı, kuyu derinliği 100 metrede, pompa hemen yüzeye kayın bı yerdenmı cekıyor. Normal su pompaları 7 metreden aşağı mesafeden su çekemez. Basma yuksekliğide 14 metredır. Santrıfuj poma değilse tabii,

dalgiç pompalı kuyularda ssr nekadar sağlikli eğer su rezervi kısıtlıysa çok buyuk problem ssr rolesıne güvenmek böyle durumlarda motorun çektiği akim a duyarlı sistem kullanılması bence daha sağlıklı olacaktır vatandaş bunun çozumunude bulmuş:)bildığımız tırnaklı zaman saatı kullanıyorlar buda bır seçenek

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri