sıemens sıkostart softstarter

selam arkadaslar bana siemens sikostart 3RW22 soft starter hakkinda biraz bilgi lazim varsa ayrintili kullanma klavuzu olan bana yardimci olsun lutfen simdiden tesekurler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Dokümanlar,gmail adresinize gönderildi.Umarım,istifade edersiniz.

Hocam dökümanlardan banada göndermen mümkünmü şimdiden teşekkürler

selam arkadaslar,
500kw 3rw22 softstarterde sorun yasiyorum, start aldiktan sonra 1500A de sinirliyor ancak 33sn sonra paralel kontaktoru calistiriyor, bazen besleme salteri bazende 1600kva trafonun kesicisini actiriyor, akimi arttirmayi, azaltmayi ve rampalari degistirmeyi denedim, fayda etmedi, gordugum kadariyla 33sn sonra akimda kucuk bir dusus oluyor , softstarterde motor nominal akima dusuyor zannediyor va paraleli calistiriyor, bunu nasil onlerim, software elimde yok, programdan ayarlanabilirmi?

tesekkurler

Simensten ,Sn. Erel Karamanoğlu'ndan ( 0216.4593077 ) bilgi alabilirsiniz.

arkadaşım zahmet olmazsa bende istiyorum dökümanlardan

Arkadaşlar merhaba Siemens sirius 3UG4625 ıle bir motora yol vermemiz gerekiyor ama malesef sirius cihazının ayarını yapamadık.Panodan gelen voltajı ölctugumuzde 415 v göruyoruz ama cıhazın refaranları 380 (+-) %10 aşırı voltaj dan olabılırmı yada sırıus cıhazının başka bi ayarı mevcutmudur. cıhazın lınkınıde gonderıyorum.Şımdıden herkese teşekkür ederim.
https://mall.industry.siemens.com/mall/en/WW/Catalog/Product/3UG4625-1CW30

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri