Sürücüden Pc ye baglantı

askb

Üye
S.a arkadaslar.Altivar 61 sürücüsünü kullanacagım.Ek olarak istegim,Altivar 61 in ekranından yaptıgım ayarlamaları,Bilgisayardan yapabilirmiyim.Hem degerleri görebilme hemde ayar gırebılmek ıstıyorum,bu mumkunmu.Nasıl yapabilirim.Hatta internetten de izleme ve kontrol olursa mükemmel olur.Bu konuda Yardımlarınızı bekliyorum.Herkese kolay gelsin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
var kardeşim telemecanikten canopen haberleşme adaptörü ve powersuite yazılımı alman gerekiyor

bu yazılım ve adaptörün yaklaşık maaliyeti nedir?

Power suıte yazılımı 185 EURO %50 iskonto yapıyorlar.CANopen hab.adaptoru 100 euro

syn askb istediğn kablo bu sitede molehiya abimizde var ben kendisinden aldım altivarların bütün serilerine bağlanıp yedeklerini alıp rahatça kalibrasyon işlerimi yapıyorum bi irtibata geç daha ucuza temin edeebilirsin

Bende Powersuite programı mevcut , Lexium05 sürücü ile bağlantıyı da gerçekleştirebiliyorum ancak configure.exe hatası veriyor :S "family argument is missing" diye bir hata. Programı kaldırıp tekrar kurdum ancak sorun düzelmedi. Acaba Windows7 kullanıyorum diye mi bilmiyorum. Yrdımcı olabilirseniz çok mutlu olurum . ?

Arkadaşlar bu canopen adaptörün ve yazılımın daha ucuz alternatifi yokmu yani illa telemekanık den mi almamız gerek?

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri